Hotel Sport

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Jablonec nad Nisou
Adresa: 
Jablonec nad Nisou, U Stadionu 9,466 01
Telefon: 
+420-483 312 270, 602 796 060
Fax: 
+420-483 312 270
Web adresa:
www.hotelsportjablonec.cz
www.ceskehory.cz/hotelsportjablonec

kapacita  kapacita: 115 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jablonec nad Nisou počasí Jablonec nad Nisou


Poloha a dosažitelnost
Hotel Sport se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně na okraji města Jablonce nad Nisou, přímo nad fotbalovým stadionem. Dosažitelnost jak z města, tak i příjezdové komunikace do města ve směru od Prahy a Liberce je velmi dobrá. Místní komunikace vede přímo do areálu hotelu kde je k dispozici rozlehlé parkoviště jak pro osobní automobily tak i pro autobusy.
Vybavení a služby
Součástí každého pokoje je koupelna se sprchou nebo vanou, WC a TV. Většina pokojů má svůj balkon. Recepce je funkční 24 hod denně s drobným prodejem. V budově hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu. K dispozici jídelna a společenská místnost s TV SAT, která je vhodná i pro přednášky či školení. Je možné zde využít stolní tenis.
Rekreace a služby v okolí
Město Jablonec nad Nisou je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, cykloturistiku, tak pro zimní sporty. Ve vzdálenosti cca 12km od Hotelu leží město Liberec, kde můžete navštívit Aquapark Babylon, Zoologickou a botanickou zahradu a Ještěd. Dále doporučujeme návštěvu jedné z nejhezčích rozhleden Jizerských hor - Královky. Milovníci zvířátek ... více >>
Provozovatel: Gastro Jelínek s.r.o.
Informace poskytnul: Munzarová Alena
TOPlist