PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Skalský dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina, mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem, v těsné blízkostí Skalského rybníka. Dostupnost z dálnice D1 - 35km (sjezd Velké Meziříčí).
Vybavení a služby
Krytý bazén s protiproudem a dnovou vířivkou, sauna, fitness, masáže, kulečník, stolní tenis, elektronické šipky, tenisové a volejbalové kurty, hřiště na streetball, petanque, půjčovna horských kol, loděk, dětský koutek, dětské hřiště. V zimním období upravené a značené běžkařské stopy přímo od hotelu. WiFi připojení a parkování u hotelu zdarma.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skalský rybník - koupání, rybaření a projížďky na lodičkách. V okolí hotelu cyklotrasy, značené turistické trasy, jedinečné přírodní, historické a technické památky regionu. Široké možnosti k vycházkám a houbaření. Bystřice nad Pernštejnem (8km) - nová víceúčelová sportovní hala (bowling, kulečník, squash, horolezecká stěna) a venkovní koupaliště s vyhřívanými bazény. V zimním období v okruhu do 15km 4 sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním osvětlením, snowtubing.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz