Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina, mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem, v těsné blízkostí Skalského rybníka. Dostupnost z dálnice D1 - 35km (sjezd Velké Meziříčí).

  Vybavení a služby

Krytý bazén s protiproudem a dnovou vířivkou, sauna, fitness, masáže, kulečník, stolní tenis, elektronické šipky, tenisové a volejbalové kurty, hřiště na streetball, petanque, půjčovna horských kol, loděk, dětský koutek, dětské hřiště. V zimním období upravené a značené běžkařské stopy přímo od hotelu. WiFi připojení a parkování u hotelu zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Skalský rybník - koupání, rybaření a projížďky na lodičkách. V okolí hotelu cyklotrasy, značené turistické trasy, jedinečné přírodní, historické a technické památky regionu. Široké možnosti k vycházkám a houbaření. Bystřice nad Pernštejnem (8km) - nová víceúčelová sportovní hala (bowling, kulečník, squash, horolezecká stěna) a venkovní koupaliště s vyhřívanými bazény. V zimním období v okruhu do 15km 4 sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním osvětlením, snowtubing.

Zpět


TOPlist
  Hotel Skalský dvůr Lísek
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Skalský dvůr
Ceník ubytování a stravování