Hotel Skalský dvůr

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Lísek
Adresa: 
Lísek 52, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-566 591 511, 606 725 502
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.skalskydvur.cz
www.ceskehory.cz/skalsky-dvur

kapacita  kapacita: 176 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Dalečín počasí Dalečín


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v malebném zákoutí Českomoravské vysočiny, na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina, mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem, v těsné blízkostí Skalského rybníka. Dostupnost z dálnice D1 - 35km (sjezd Velké Meziříčí).
Vybavení a služby
Krytý bazén s protiproudem a dnovou vířivkou, sauna, fitness, masáže, kulečník, stolní tenis, elektronické šipky, tenisové a volejbalové kurty, hřiště na streetball, petanque, půjčovna horských kol, loděk, dětský koutek, dětské hřiště. V zimním období upravené a značené běžkařské stopy přímo od hotelu. WiFi připojení a parkování u hotelu zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Skalský rybník - koupání, rybaření a projížďky na lodičkách. V okolí hotelu cyklotrasy, značené turistické trasy, jedinečné přírodní, historické a technické památky regionu. Široké možnosti k vycházkám a houbaření. Bystřice nad Pernštejnem (8km) - nová víceúčelová sportovní hala (bowling, kulečník, squash, horolezecká stěna) a venkovní koupaliště s vyhřívanými... více >>
Provozovatel: PKS holding a.s.
Informace poskytnul: Šmerdová Eva
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz