Hotel/penzion - Petrklíč - U Lišáka restaurace

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Veškeré aktuální info jsou na: WWW.LIPNO-SUMAVA.CZ + ceník Nabízíme též APARTMÁNY. Objekty stojí v katastru obce Nová Pec (Nové Chalupy - Bělá), cca 300m od hladiny Lipenského jezera pod Plechým a Smrčinou (Hochfichtem). Vzdálenost od hranic se SRN je cca 6km od hranic s Rakouskem cca 5km. Před objekty zastavuje autobus, 200 m od Lišáka i vlak. Nová Pec se rozkládá přesně mezi Č.Krumlovem a Prachaticemi na začátku Lipna. Příjezd autem je tedy možný z obou stran. Přesný návod je na našem webu. Automobily našich hostů mají možnost parkovat bezplatně na parkovištích patřících k objektům.
Vybavení a služby
Objekty nabízejí útulné restaurace s krby, televizí, satelitem, reprohudbou, zahrádkami a terasou, sortimentem šumavských jídel v hl.sezoně někdy až se třemi druhy točeného piva + velkým sortimentem alko i nealko nápojů.Upozorňujeme,že otevírací doba a sortiment se řídí sezonou a hl.počasím. Doporučuje se polopenze možná je samozřejmě i penze plná. Pozemky protékají pstruhové potoky k dispozici je jezírko s rybami, kurt, stolní tenis, malý fotbal, akvarium, ohniště a grilly. V neposlední řadě je výhodné využít rozsáhlých pozemků ke hrám a opalování atd. Další nabídkou jsou půjčovny kol, lodiček, televizí a dalších předmětů. Zajišťujeme a podáváme informace o sjíždění Vltavy. Přesné info kde je co a jak to využít je na našich www stránkách.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nová Pec včetně jejích částí (Nové Chalupy, Bělá) je podle znalců Šumavy skvělým místem kde je možné koupat se v Lipně a provozovat vodní zábavy a sporty. V zimní sezoně nabízí novou možnost a to je HOCHFICHT (Smrčina) s jejími jedenácti sjezdovkami. Vzdálenost 6km vzdušnou čarou. V létě je vynikajícím odrazovým můstkem pro cykloturisty a turisty pěší, protože je protkána mnoha značenými stezkami které vedou hned vedle objektů. V zimě jsou stejné stezky upravovány pro běžkaře, nehledě k blízkosti Nordic fitnes parku. Pro zájemce o sauny, masáže a plavání v zimní sezoně nebo když je chladno doporučujeme bazén ve Volarech nebo areál Mariny v Lipně nad Vltavou. V okolí je mnoho hraničních přechodů (stačí nový OP). V blízkém okolí vede Schwarzenberský kanál, který byl prohlášen technickou památkou UNESCO. Spojuje Severní moře s mořem Černým. Vynikajícím nápadem je projížďka historickým vláčkem. Plešné jezero a další a další rarity z nichž o některých jsou informace i na našem webu.
TOPlist