Hotel Příchovice - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Příchovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází na hranici Krkonoš a Jizerských hor, na hlavním tahu mezi Tanvaldem a Harrachovem 6km od Harrachova, přímo na horizontu v obci Kořenov.
Vybavení a služby
Hotelový komplex sestává ze dvou hotelů (2-, 3-, 4-lůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou či vanou, TV, SAT. Všechny pokoje jsou zcela nové. V apartmánu je též kuchyňka. V obou hotelích je restaurace. Další vybavení: herna (kulečník, minibowl, hrací automaty, plátno pro dataprojektor - možnost zapůjčení dataprojektoru), sauna, fitness, bazén, whirpool a bowling. Hernu lze též využít jako školící místnost. Přímo v hotelu si je půjčovna lyží, snowboardů a horských kol. Parkovací místo pro cca 50 aut u hotelu.
Rekreace a služby v okolí
Hotel má ideální polohu pro letní i zimní aktivní sporty. Cyklotrasy začínají přímo u hotelu - po několika minutách najedete na bezkonkurenční cyklotrasy Jizerských hor. V zimě je pak kousek na Jizerskou magistrálu, pro sjezdaře je velký výběr různorodých sjezdovek s vynikající dostupností. V Jablonci n.N. se nachází krytá sportovní hala,krytý bazén, přehrada, zimní stadion a další nepřeberné množství sportovního vyžití. Pěší turistika je též rozmanitá, můžete volit mezi Jizerskými horami nebo Krkonošemi. Za kulturou můžete vyrazit do Jablonce, Liberce, Harrachova,...
TOPlist