Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází na hranici Krkonoš a Jizerských hor, na hlavním tahu mezi Tanvaldem a Harrachovem 6km od Harrachova, přímo na horizontu v obci Kořenov.

  Vybavení a služby

Hotelový komplex sestává ze dvou hotelů (2-, 3-, 4-lůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou či vanou, TV, SAT. Všechny pokoje jsou zcela nové. V apartmánu je též kuchyňka. V obou hotelích je restaurace. Další vybavení: herna (kulečník, minibowl, hrací automaty, plátno pro dataprojektor - možnost zapůjčení dataprojektoru), sauna, fitness, bazén, whirpool a bowling. Hernu lze též využít jako školící místnost. Přímo v hotelu si je půjčovna lyží, snowboardů a horských kol. Parkovací místo pro cca 50 aut u hotelu.

  Rekreace a služby v okolí

Hotel má ideální polohu pro letní i zimní aktivní sporty. Cyklotrasy začínají přímo u hotelu - po několika minutách najedete na bezkonkurenční cyklotrasy Jizerských hor. V zimě je pak kousek na Jizerskou magistrálu, pro sjezdaře je velký výběr různorodých sjezdovek s vynikající dostupností. V Jablonci n.N. se nachází krytá sportovní hala,krytý bazén, přehrada, zimní stadion a další nepřeberné množství sportovního vyžití. Pěší turistika je též rozmanitá, můžete volit mezi Jizerskými horami nebo Krkonošemi. Za kulturou můžete vyrazit do Jablonce, Liberce, Harrachova,...

Zpět


TOPlist
  Hotel Příchovice Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Příchovice
Ceník ubytování a stravování