Hotel Praha - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Praha

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel je umístěn přímo naproti sedačkové lanovce v Deštném v Orl.horách. Je dobře přístupný z hlavní silnice, parkování je přímo před hotelem na monitorovaném parkovišti. Hotel je ve své novodobé historii provozován 7 let a nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby hotelové restaurace s letní terasou, barem, zimním venkovním barem, a očekávat můžete i příjemný personál. Hotel je obklopen překrásnou přírodní scenerií vybízející k relaxaci, turistice, jízdě na horských kolech a v zimě především lyžování.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat.programy, telefonem s přímou volbou, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet (WiFi), apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou. Celková kapacita - 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč.přistýlek. Dále je k dispozici uzamykatelná lyžárna (v létě uzamčení kol) s vysoušeči bot, bar, nekuřácká restaurace, salonek (vhodné pro uspořádání firemních akci či rodinných oslav). Na přání rádi sestavíme slavnostní menu,či malý raut. V letních měsících - grilování na terase před hotelem. Platba kreditní kartou možná.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí (zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, aj), Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, Zemská brána, Adršpašské skály, apod. Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí, lezecká stěna. Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců. Zapůjčení sport.vybavení – pro badminton, stolní tenis, míčové hry. Vedle hotelu se nachází travnatý prostor pro aktivní využití volného času. Po dohodě lze využít i otevřené ohniště u hotelu.
TOPlist