Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn v masivu Králického Sněžníku na předělu Jeseníků a Orlických hor. Autem směr Hanušovice, Staré Město pod Sněžníkem. Jede se přes Chrastice, dále Hynčice pod Sušinou, asi v polovině obce bývalá kaple - PENZION POD ZVONEM. Vlakem do Hanušovic, dále směr Staré Město pod Sněžníkem, vystupuje se na zastávce Chrastice. Pěšky cca 4km, Souřadnice hotelu GPS: N 50 st. 09,573; E 016 st. 54,032

  Vybavení a služby

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchou), na pokoji televizor, lednička. V přízemí společenská místnost s LED televizorem, dataprojektor s plátnem, kvalitní audiosoustava s DVD přehrávačem. Ve společenské místnosti se podávají snídaně formou švédského stolu (v ceně ubytování). Lze zde zakoupit občerstvení, alko i nealko nápoje teplé i studené. K zapůjčení společenské hry, sportovní potřeby, časopisy, dětské DVD. Krb s možností posezení u ohně. Parkoviště přímo u objektu. Připojení k internetu, zasílání pošty. Možnost pořádání společenských akcí, oslav, školení a pod. včetně gastronomického zajištění.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V dosahu (50m)lyžařský areál (7 vleků, 1 sed. lanovka) s technickým zasněžováním, svahy pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře, parkování pod sjezdovkou. Půjčovna lyžařského vybavení, skiservis, lyžařská škola, dětský lanový vlek. Jeden vlek v provozu i v létě pro travní koloběžky, horské minikáry, mountainboardy, pásové lyže. Pravidelné celoroční grilování na venkovním grilu, diskotéky pod širým nebem (i na sněhu). Pořádání různých závodů a soutěží pro děti i dospělé. Trampolína, dětské hřiště a prolézačky. Možnost zapůjčení her a sportovního vybavení (pétanque, badminton). Přímo u sjezdovky Hospůdka U Vleku s vnitřním i venkovním posezením - možnost občerstvení a jídla . V obci je bowling a malý krytý bazén. Zajistíme projížďky na koních po okolí i v jízdárně. V okolí spousta tras na běžky, cykloturistiku i pěší turistiku, oblíbený výstup k pramenu řeky Moravy na Králický Sněžník. Možnost výletů do Polska, vzdáleného jen 11 km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pod Zvonem Hynčice pod Sušinou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pod Zvonem
Ceník ubytování a stravování