Penzion Pod Zvonem - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pod Zvonem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn v masivu Králického Sněžníku na předělu Jeseníků a Orlických hor. Autem směr Hanušovice, Staré Město pod Sněžníkem. Jede se přes Chrastice, dále Hynčice pod Sušinou, asi v polovině obce bývalá kaple - PENZION POD ZVONEM. Vlakem do Hanušovic, dále směr Staré Město pod Sněžníkem, vystupuje se na zastávce Chrastice. Pěšky cca 4km, Souřadnice hotelu GPS: N 50 st. 09,573; E 016 st. 54,032
Vybavení a služby
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchou), na pokoji televizor, lednička. V přízemí společenská místnost s LED televizorem, dataprojektor s plátnem, kvalitní audiosoustava s DVD přehrávačem. Ve společenské místnosti se podávají snídaně formou švédského stolu (v ceně ubytování). Lze zde zakoupit občerstvení, alko i nealko nápoje teplé i studené. K zapůjčení společenské hry, sportovní potřeby, časopisy, dětské DVD. Krb s možností posezení u ohně. Parkoviště přímo u objektu. Připojení k internetu, zasílání pošty. Možnost pořádání společenských akcí, oslav, školení a pod. včetně gastronomického zajištění.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V dosahu (50m)lyžařský areál (7 vleků, 1 sed. lanovka) s technickým zasněžováním, svahy pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře, parkování pod sjezdovkou. Půjčovna lyžařského vybavení, skiservis, lyžařská škola, dětský lanový vlek. Jeden vlek v provozu i v létě pro travní koloběžky, horské minikáry, mountainboardy, pásové lyže. Pravidelné celoroční grilování na venkovním grilu, diskotéky pod širým nebem (i na sněhu). Pořádání různých závodů a soutěží pro děti i dospělé. Trampolína, dětské hřiště a prolézačky. Možnost zapůjčení her a sportovního vybavení (pétanque, badminton). Přímo u sjezdovky Hospůdka U Vleku s vnitřním i venkovním posezením - možnost občerstvení a jídla . V obci je bowling a malý krytý bazén. Zajistíme projížďky na koních po okolí i v jízdárně. V okolí spousta tras na běžky, cykloturistiku i pěší turistiku, oblíbený výstup k pramenu řeky Moravy na Králický Sněžník. Možnost výletů do Polska, vzdáleného jen 11 km.
TOPlist