Poloha a dosažitelnost

Hotel Jehla najdete na Česko-Moravské hranici v osobitém kraji Vysočina, v srdci ČR a blízkosti sjezdu z dálnice D1. Díky svému umístění je vyhledávaným cílem pro celorepublikové kongresy, firemní akce i příjemnou dovolenou. • GPS 49°34’1.61″N 15°56’13.5″E • Příjezd autem od Brna: Dálnice D1, exit 141 Žďár nad Sázavou. Příjezd k hotelu: cca 25km od exitu 141, stále po hlavní, směr centrum, po 2.světelné křižovatce odbočka vlevo k hotelu. • Příjezd autem od Prahy: Dálnice D1, exit 119 Velký Beranov, přes Bohdalov. Příjezd k hotelu: Na 1.křižovatce doleva, směr centrum, za 2.světelnou křižovatkou odbočka vlevo k hotelu.

  Vybavení a služby

Nabízíme celkem 86 pokojů vybavených sociálním zařízením, s kapacitou až 200 lůžek v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dvoulůžkových apartmánech LUX a rodinných apartmánech. • Hotel nabízí kompletní technické zázemí nového kongresového centra, které je součástí hotelu s hlavním kongresovým sálem s celkovou kapacitou až 200 osob. Sál je vybaven veškerou multimediální technikou potřebnou pro uspořádání kvalitní konference během firemních akcí. • V naší hotelové restauraci můžete strávit příjemné chvíle při obědu či večeři, společenské nebo obchodní schůzce, pracovním jednání. • K dispozici Vám je naše restaurace, zahrádka s obsluhou nebo velká pivní zahrádka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Žďár nad Sázavou, jeho okolí a celé Žďárské vrchy jsou atraktivní po celý rok, pro svou ekologicky nenarušenou krajinu, která nabízí bezpočet turistických možností, dostatek míst ke koupání, rybolovu a především výletům, což je činí ideálním místem pro různá sportovní soustředění a jiné pobyty. Samotný Žďár nad Sázavou je proslaven řadou architektonických památek vytvořených Janem Santinim Aichlem. Nejvýznamnější z nich je bezesporu Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, jež je památkou UNESCO. • Samotné město a okolní památky, jako je např. nedaleké město Telč či zámek Lysice, gotický hrad Pernštejn atd. by jistě též neměly uniknout Vaší pozornosti během pobytu. • Hotel je ideálním místem pro volný čas nabízející široké portfolium aktivit a služeb spojených s odpočinkem, relaxací, regenerací, zábavou a vzděláváním, v atraktivním a příjemném prostředí pod jednou střechou, doplněných stravovacími a ubytovacími službami, během sportovního soustředění.

Zpět


TOPlist
  Hotel na Vysočině Jehla Žďár nad Sázavou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel na Vysočině Jehla
Ceník ubytování a stravování