Hotel Na Skalkách - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Na Skalkách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Na Skalkách se nachází na hřebenu kopce Skalka (361m n.m.) v obci Nový Jičín. Kopec Skalka se nachází asi 1km od historického centra města s bohatou nabídkou služeb i možností kulturního a společenského vyžití.
Vybavení a služby
V hotelové části našim hostům nabízíme celkem 11 pokojů o kapacitě 27 lůžek + 6 přistýlek. Ubytování v chatové osadě se nachází v těsné blízkosti hotelu Na skalkách. V areálu je k dispozici také ohniště, kde je možno opéct si třeba špekáčky a zazpívat u kytary. Pro děti je možno zapůjčit množství stolních her, nebo navštívit velký park s atrakcemi pro děti. V celém areálu je k dispozici WIFI připojení. Asi 50m od chatové osady se nachází minigolf a tenisový kurt. Sjezdovka cca 1 km od hotelu. Trať pro běžky cca 50 m od hotelu. Našim hostům nabízíme také restauraci Veranda se zahradním posezením, nový dětský koutek s houpačkami, tábořiště, trampolínu, aj.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, turistické trasy, krytý bazén, venkovní bazén s tobogánem, přírodní koupání, sjezdovka pro milovníky zimních sportů a další zábavně-společenské služby.
TOPlist