Poloha a dosažitelnost

Rodinný hotýlek, který leží uprostřed lesů a rybníků v kopcovité krajině „České Sibiře“ nebo-li „Malé Šumavy“. Hotel se nachází ve výšce 620m nad mořem, 70km jižně od Prahy. Hotýlek je vhodný pro kongresovou turistiku, rodinné rekreace, školení, semináře, pořádání různých večírků, svatebních hostin, školy v přírodě, školní výlety patříme pod dětskou hygienu.

  Vybavení a služby

Kapacita hotelu je 38 lůžek v osmi pokojích se sociálním zařízením. Všem hostům je k dispozici stylová lovecká restaurace, letní zahrádka, jídelna, tenisový kurt a zahrada s ohništěm.

  Rekreace a služby v okolí

V okolí hotelu jsou rozsáhlé asfaltové lesní cyklotrasy. V zimě jsou tyto cesty udržovány jako běžecké trasy. Zarybařit si můžete na 1km vzdáleném rybníce. Vyjížďky v koňském sedle je možné na farmě vzdálené 1km. Lyžování sjezdové a večerní – Ski Relax Moninec, Ski areál Kvasejovice 2km.Golf, nově otevřený payntbol, tenis, volejbal,houbaření,grilování selat, krocanu se salátovým bufetem, keltské obětní mísy, rozhledny, zámek Vrchotovy Janovice, Husitská naučná steska Petrovice, stezka Krčínovy stopy, skanzen lidové architektury V. Chlumec.

Zpět


TOPlist
  Hotel Miskov Sedlec - Prčice, Myslkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Miskov
Ceník ubytování a stravování