TOPlist

Hotel Miskov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný hotýlek, který leží uprostřed lesů a rybníků v kopcovité krajině „České Sibiře“ nebo-li „Malé Šumavy“. Hotel se nachází ve výšce 620m nad mořem, 70km jižně od Prahy. Hotýlek je vhodný pro kongresovou turistiku, rodinné rekreace, školení, semináře, pořádání různých večírků, svatebních hostin, školy v přírodě, školní výlety patříme pod dětskou hygienu.
Vybavení a služby
Kapacita hotelu je 38 lůžek v osmi pokojích se sociálním zařízením. Všem hostům je k dispozici stylová lovecká restaurace, letní zahrádka, jídelna, tenisový kurt a zahrada s ohništěm.
Rekreace a služby v okolí
V okolí hotelu jsou rozsáhlé asfaltové lesní cyklotrasy. V zimě jsou tyto cesty udržovány jako běžecké trasy. Zarybařit si můžete na 1km vzdáleném rybníce. Vyjížďky v koňském sedle je možné na farmě vzdálené 1km. Lyžování sjezdové a večerní – Ski Relax Moninec, Ski areál Kvasejovice 2km.Golf, nově otevřený payntbol, tenis, volejbal,houbaření,grilování selat, krocanu se salátovým bufetem, keltské obětní mísy, rozhledny, zámek Vrchotovy Janovice, Husitská naučná steska Petrovice, stezka Krčínovy stopy, skanzen lidové architektury V. Chlumec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz