Hotel Maxov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Maxov je umístěn k nádherné přírodě CHKO Jizerské hory. Hotel leží v Dolním Maxově ve výšce 735 metrů n.m., nedaleko Jablonce nad Nisou a Liberce. Je ideálním výchozím místem na cyklistickou a pěší turistiku v létě a na lyžařskou turistiku, a to jak v běžecké stopě, tak na sjezdovkách, v zimě.
Vybavení a služby
Ubytování je možné ve 2–4 lůžkových pokojích standard a několika apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Ubytovací kapacita hotelu je 105 lůžek. V hotelu jsou k dispozici menší salonek (kapacita 30-35 osob), sálek (kapacita 35-45 osob), prostorná restaurace vhodná i jako konferenční místnost (kapacita cca 100 míst) a salonek (kapacita 25-30 osob). Doplňkové služby: sauna • lyžárna/kolárna • venkovní antukové hřiště • otevřené venkovní ohniště • posezení u rybníčku • letní zahrádka. Bezplatné připojení na wifi internet v celém objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosti lyžování: Tanvaldský Špičák (nejdelší sjezd o délce 1,760km, 10 sjezdovek – černá, červená, modrá, 7 vleků z toho 1x 4 sedačková lanovka. Vzdálenost od hotelu 6,5km – možnost dopravy skibusem). Severák (nejdelší sjezd o délce 645m, 11 vleků, 13 sjezdovek – nejvíce modrých tratí. Možnost dopravy skibusem - cca 20 minut) • Možnosti běžkování v okolí hotelu. Jizerská magistrála je vzdálena cca 11km od hotelu • Možnosti výletů do okolí: pěší výlet Ještěd, skalní vyhlídka na Tanvaldském Špičáku, vodopády na řece Jedlové, Sklářské muzeum v Jablonci nad Nisou, Muzeum výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovou, Muzeum cimrmanovy doby s majákem Járy Cimrmana, ski areál Špičák, bobová dráha v Janově nad Nisou, ZOO a Aquacentrum v Liberci
TOPlist