TOPlist

Královský Dvůr Hamry

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
KRÁLOVSKÝ DVŮR je umístěn v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněná krajinná oblast Královský Hvozd, přímo pod vrchem Ostrý (Grosser Osser, 1293m) v obci Hamry, kde téměř každé stavení je samota, nádherná příroda pohraničí, les a průzračná voda, mohutný vrchol Ostrý, ale i příjemné prostředí . To vše Vám nabízí KRÁLOVSKÝ DVŮR. Nechte se královsky hýčkat a dopřejte si klidný a idylický odpočinek! A jak se k nám dostanete? Autem přes Klatovy, Nýrsko a Zelenou Lhotu do Hamrů, autobusem, kde spojení však není příliš časté a nebo vlakem na zastávku Hamry - Hojsova Stráž, vzdálené cca 3 km od penzionu. Po telefonické domluvě Vás rádi odvezeme z nádraží k nám na ubytování (mimo sněhové kalamity, pak nádraží Hamry autem nedostupné).
Vybavení a služby
Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s předsíňkou a vlastním příslušenstvím. Koupelny jsou s WC, vanou a umyvadlem. Pokoje jsou vybaveny ledničkami v malé kuch. lince s nerezovým dřezem , varnou konvicí a stolním nádobím. Po celém objektu je k dispozici WIFI připojení. K dispozici je dále velká venkovní terasa s možností grilování , venkovní ohniště na travnaté terase a vlastní rybník, ve velkých vedrech možno využít na osvěžující koupání. Součástí areálu je dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Dále mají ubytovaní k dispozici salónek s kulečníkem, šipkami, televizí. Zapůjčujeme různé společenské hry. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku s dřezem, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, opékačem topinek, další větší lednicí a varným nádobím . Skupina spoluubytovaných se tak může starat sama o sebe, jako na soukromé chalupě. Po domluvě je zde ale i možnost podávání snídaní, v sezóně i večeří. Penzion Královský Dvůr je přímo ideálním místem pro pořádání společných soukromých i firemních akcí nebo seminářů (omezená kapacita 14 osob). Pro ubytované je k dispozici vlastní parkoviště ve dvoře penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě i v zimě je možnost nádherných výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, Špičák, hraniční přechod Ostrý a další. Ať už vyrazíte pěšky, na kole nebo na běžkách, určitě nebudete zklamáni. V současné době k dispozici udržovaná běžecká stopa. V zimní sezoně je zde samozdřejmě možnost i sjezdového lyžování, jednak na české straně - Špičák, Železná Ruda, ale i místní vlek v Hojsově Stráži, tak je možné vydat se i za hranice a zalyžovat si na Javoru na německé straně. V létě Vám nabízí možné osvěžení koupaliště v Nýrsku, kde jsou též i tenisové kurty a Bowling. Skvělá koupaliště jsou na německé straně v Lamu a Neukirchenu. Možnost koupání je na německé straně i mimo sezónu v krytých bazénech a to cca 12km od hranic. Hamry jsou obklopeny skvělou, neporušenou přírodou, ale je to samota pro milovníky nerušeného klidu a přírodních krás. Milovníci společenského života budou sklamáni. Pro možnost stravování v okolí 3 restaurace.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz