Královský Dvůr Hamry

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
KRÁLOVSKÝ DVŮR je umístěn v idylickém a romantickém prostředí Šumavy, chráněná krajinná oblast Královský Hvozd, přímo pod vrchem Ostrý (Grosser Osser, 1293m)v obeci Hamry, kde téměř každé stavení je samota, nádherná příroda pohraničí, les a průzračná voda, mohutný vrchol Ostrý, ale i příjemné prostředí . To vše Vám nabízí KRÁLOVSKÝ DVŮR. Nechte se královsky hýčkat a dopřejte si klidný a idylický odpočinek! A jak se k nám dostanete? Autem přes Klatovy, Nýrsko a Zelenou Lhotu do Hamrů, autobusem, kde spojení však není příliš časté a nebo vlakem na zastávku Hamry - Hojsova Stráž, vzdálené cca 3 km od hotelu.Po telefonické domluvě Vás rádi odvezeme z nádraží do hotelu.
Vybavení a služby
Ubytování je v nově zrekonstruovaném stylovém objektu, v prostorných 2-4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, koupelny jsou vybaveny vanami. Většina pokojů je vybavena ledničkami v malé kuch. lince , po celém objektu je k dispozici WIFI připojení. Pro Vaše firemní či soukromé akce máme k dispozici salónek. Penzion KRÁLOVSKÝ DVŮR je přímo ideálním místem pro pořádání společných akcí. Nově vedle salonku máme pro naše hosty k dispozici plně vybavenou kuchyňku, takže se skupina spoluubytovaných může starat sama o sebe, jako na soukromé chalupě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě i v zimě je možnost nádherných výletů po okolí - Bílý vodopád, Černé a Čertovo jezero, Špičák, hraniční přechod Ostrý a další. Ať už vyrazíte pěšky, na kole nebo na běžkách, určitě nebudete zklamáni. V zimní sezoně je zde samozdřejmě možnost lyžování, jednak na české straně - Špičák, Železná Ruda, ale i místní vlek, tak je možné vydat se i za hranice a zalyžovat si na Javoru na německé straně. V létě Vám nabízí možné osvěžení koupaliště v Nýrsku, kde jsou též i tenisové kurty. Možnost koupání je opět i na německé straně v krytých bazénech a to cca 12km od hranic.
TOPlist