Hotel Kotyza

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Najdete nás v klidném historickém centru města Humpolce s dobrou dojezdovou vzdáleností mezi Prahou a Brnem z dálnice D1. Hotel má i vlastní dlážděné parkoviště.
Vybavení a služby
Moderní hotel v retro stylu okouzlí útulnými pokoji s kapacitou až 91 osob včetně 2 luxusních apartmá. Přijeďte ochutnat naše sezonní speciality domácí kuchyně z kvalitních, převážně místních surovin, které zaručeně vryjí do srdce každého našeho hosta tu pravou chuť venkovské krajiny. Nechybí ani zahraniční speciality. Rádi Vám připravíme menu, svatbu, raut ale i catering na míru. Ideální volba pro Vaše firemní školení, či společenskou akci do 90 osob ve středu republiky. K pronájmu školících prostor včetně techniky je ideálním zpestřením návštěva místního pivovaru Bernard s pořádnou ochutnávkou piv přímo v pivovaru, kterou pro Vás rádi zprostředkujeme.
Rekreace a služby v okolí
3 krásné přehrady, tenisové kurty, jízdárna, bazén, letní koupaliště, sauna, lyžařský vlek, běžecké tratě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz