Hotel Kořínek - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Kořínek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v malebném prostředí v horském středisku Kořenov v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor.
Vybavení a služby
Horský nekuřácký hotel - Krkonoše, Jizerské hory. Nabízíme ubytování s kapacitou 170 lůžek s možností 4 skupin samostatně ve 2 a vícelůžkových pokojích (se sprchou, WC) pro rodiny s dětmi, školky, školy v přírodě a pro firemní akce máme místnost 170 míst. V okolí je kopec na vyřádění, běžecké trasy, skibus pro skupiny zdarma, 2 hřiště, bazén, velká travnatá plocha, ohniště, les, potůček, houpačky, pískoviště, tělocvična 300 m2, sauna, stolní tenis, billiard. Parkování je pro 4 autobusy, 70 aut.
Rekreace a služby v okolí
Obec Kořenov skýtá nepřeberné množství turistických tras pro pěší turistiku a na označených cestách i pro cykloturistiku. Na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. V létě je možnost koupání na koupališti u hotelu Kořínek. V okruhu 10km od Kořenova se nachází velké množství sjezdových i běžeckých tratí. Na své si přijdou i snowboardisté, pro které se v okolí nachází více než 3 snowparky, pro skupiny odvoz na sjezdovku zdarma.
TOPlist