Hotel Hubert

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zařízení se nachází v oblasti České Švýcarsko. Obec Mezná leží v Národním parku, který byl vyhlášen v roce 2000. Je zde mnoho turist.tras a zajímavostí. K nejznámějším patří skalní most Pravčická brána, klerý je jediný v Evropě a převoz na pramicích v Tiché a Divoké soutěsce. Je zde i nmnoho cyklostezek. Jsme vzdáleni 8km od Hřenska, kde je hraniční přechod do Německa. I tam se nachází mnoho zajímavých míst, které doporučujeme navštívit. V hl.sezoně jezdí výletní loď mezi Děčínem a Hřenskem. V případě, že se rozhodnete navštívit sousední Německo, je možné využít výletní autobus, který zajíždí do Mezné. Koupání je možné v obci Jetřichovice, kde je přírodní koupaliště nebo bazén s teplou vodou. Vzdálenost je 10km. Doprava do Mezné je možná i Městskou hromadnou dopravou z Děčína. V případě,že přijedete autem, je možnost parkování v zahradě. Zařízení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Je zde klid a krásná příroda.
Vybavení a služby
Hotel nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s možností přistýlek. K dispozici hostům je stylová restaurace U císaře pána a jídelna, v sezoně pak terasa a zahrada. K hotelu náleží i kiosek, kde je možnost nákupu zejména pití na turistiku. Je možné přijet s koly. Po dohodě je možné přijet i se psem. K parkování slouží parkoviště před hotelem a zahrada. Nabízíme možnost ubytování ve vybaveném mobilhoumu v zahradě a v apartmánu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobyt zajištujeme jak se snídaní, tak i s polopenzí, je možná i vegetarianská strava. Případně je možný pobyt i bez jídla. Nástup na rekreaci není přesně stanoven, je to na domluvě, jsou možné i krátkodobé pobyty. Zajišťujeme také různé akce, jako např. svatby, školení, rod.oslavy, večírky. Zařízení je vhodné i pro školní akce, jako např. škol.výlety nebo cyklist.kurzy. Po předchozí domluvě je možné zajistit průvodce Národ.parku nebo přednášku. Na společenské akce je možné zajistit hudební doprovod. Nejbližší město Děčín je vzdálené 20km. Doporučujeme v tomto městě navštívit nově zrekonstruovaný zámek, ZOO, Městské muzeum případně plavecký areál (tobogány, sauna). Ve městě je také divadlo, kino, internet.kavárny, bowling a další zajímavosti.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz