Poloha a dosažitelnost

Zařízení se nachází v oblasti České Švýcarsko. Obec Mezná leží v Národním parku, který byl vyhlášen v roce 2000. Je zde mnoho turist.tras a zajímavostí. K nejznámějším patří skalní most Pravčická brána, klerý je jediný v Evropě a převoz na pramicích v Tiché a Divoké soutěsce. Je zde i nmnoho cyklostezek. Jsme vzdáleni 8km od Hřenska, kde je hraniční přechod do Německa. I tam se nachází mnoho zajímavých míst, které doporučujeme navštívit. V hl.sezoně jezdí výletní loď mezi Děčínem a Hřenskem. V případě, že se rozhodnete navštívit sousední Německo, je možné využít výletní autobus, který zajíždí do Mezné. Koupání je možné v obci Jetřichovice, kde je přírodní koupaliště nebo bazén s teplou vodou. Vzdálenost je 10km. Doprava do Mezné je možná i Městskou hromadnou dopravou z Děčína. V případě,že přijedete autem, je možnost parkování v zahradě. Zařízení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Je zde klid a krásná příroda.

  Vybavení a služby

Hotel nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích různého typu. Možná je i přistýlka K dispozici hostům je stylová restaurace U císaře pána a jídelna, v sezoně pak terasa a zahrada. K hotelu náleží i kiosek, kde je možnost nákupu zejména pití na turistiku. Je možné přijet s koly.Po dohodě je možné přijet i se psem. K parkování slouží parkoviště před hotelem a zahrada. Pro méně náročné hosty nabízíme ubytování v depandenci. Budova je cca 400 metrů od hotelu, u lesa na klidném místě. Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové,celkem max.18 lůžek, společné soc.zařízení. Za poplatek půjčujeme kola

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Pobyt zajištujeme jak se snídaní, tak i s polopenzí, je možná i vegetarianská strava. Případně je možný pobyt i bez jídla. Nástup na rekreaci není přesně stanoven, je to na domluvě, jsou možné i krátkodobé pobyty. Zajišťujeme také různé akce, jako např. svatby, školení, rod.oslavy, večírky. Zařízení je vhodné i pro školní akce, jako např. škol.výlety nebo cyklist.kurzy. Po předchozí domluvě je možné zajistit průvodce Národ.parku nebo přednášku. Na společenské akce je možné zajistit hudební doprovod. Nejbližší město Děčín je vzdálené 20km. Doporučujeme v tomto městě navštívit nově zrekonstruovaný zámek, ZOO, Městské muzeum případně plavecký areál (tobogány, sauna). Ve městě je také divadlo, kino, internet.kavárny, bowling a další zajímavosti.

Zpět


TOPlist
  Hotel Hubert Mezná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Hubert
Ceník ubytování a stravování