Hotel Grůň - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Grůň

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Grůň Mosty u Jablunkova se nachází v Moravskoslezských Beskydech na úpatí vrchu Gruň ve výšce 550 metrů nad mořem. Hotel je dostupný nejen automobilem, ale i vlakem, stanice „Mosty u Jablunkova“, nebo autobusem, zastávka „Obecní úřad“, které jsou vzdáleny od hotelu cca 500 metrů. Pro návštěvníky z řad motoristů jsou k dispozici dvě parkoviště přímo u hotelu o celkové kapacitě 170 aut. Hotel je bezbariérový, s vnitřním výtahem. Hotel je držitelem certifikatu "BEZ BARIER".
Vybavení a služby
Ubytování je připraveno ve 20 dvoulůžkových a v 1 třílůžkovém pokoji. Pro imobilní občany je zde 1 dvoulůžkový pokoj a k dispozici hotelový výtah. 2 apartmány s uzavřenými ložnicemi, kuchyňskou linkou a sedací soupravou mají možnost přistýlek. V 1 apartmánu je rohová vana.Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize, lednice a připojení k internetu.Restaurace nabízí 180 míst u stolů a 5 míst u barového pultu. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně. O Vaši pohodu se budou starat kuchaři, kteří pro Vás celoročně připravují místní speciality –bramborové placky, halušky, ale minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák). Na čepu je Budvar 10º, 12º, tmavý ležák a specialita: 12º kvasnicový ležák, točená kofola a další bohatý sortiment.V restauraci je k dispozici dětský koutek.Součásti hotelu je terasa s venkovním barem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Trojmezí - Sbíhají se zde hranice tří států - Česka, Polska, Slovenska - originální pěší nebo cyklovýlet (6km), přes tří státy, tři měny v peněžence a tři různé jazyky se všudy prolínajícím se gorolským nářečím. Pivní lázně Bahenec - Vyjímečná procedura - koupel s přisadami, ze kterých se vaří pivo - chata Bahenec (10km). Minigolf, bowling - Jablunkov (5km). 18ti jamkový golfový areál - Ropice (25km). Tenisové kurty - Mosty u Jablunkova (0,5km). Tenisová a squashová hala - Bystřice nad Olší (13km). Pro milovníky vodních radovánek - Miniaquapark přímo v Mostech u Jablunkova (0,5km), krytý bazén s masážními tryskami v Bystřici nad Olší (13km), krytý tobogán na Olešné (35km). Pro vyznavače agroturistiky - Jízdárna v Jablunkově (5km), jízda v gorolském voze, krmení daňků a jelenů. Houbařský ráj. Termální lázně - Bešeňová (Slovensko, 125km) Rajecké Teplice (Slovensko, 70km). Aquapark - Wisla (Polsko, 30km). Solná jeskyně - Třinec. Nejstarší jedlobukový prales v ČR - Mionší (7km).
TOPlist