PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Grůň

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Grůň Mosty u Jablunkova se nachází v Moravskoslezských Beskydech na úpatí vrchu Gruň ve výšce 550 metrů nad mořem. Hotel je dostupný nejen automobilem, ale i vlakem, stanice „Mosty u Jablunkova“, nebo autobusem, zastávka „Obecní úřad“, které jsou vzdáleny od hotelu cca 500 metrů. Pro návštěvníky z řad motoristů jsou k dispozici dvě parkoviště přímo u hotelu o celkové kapacitě 170 aut. Hotel je bezbariérový, s vnitřním výtahem. Hotel je držitelem certifikatu "BEZ BARIER".
Vybavení a služby
Ubytování je připraveno ve 20 dvoulůžkových a v 1 třílůžkovém pokoji. Pro imobilní občany je zde 1 dvoulůžkový pokoj a k dispozici hotelový výtah. 2 apartmány s uzavřenými ložnicemi, kuchyňskou linkou a sedací soupravou mají možnost přistýlek. V 1 apartmánu je rohová vana.Ve všech pokojích je sociální zařízení, televize, lednice a připojení k internetu.Restaurace nabízí 180 míst u stolů a 5 míst u barového pultu. Ve stylovém prostředí interiéru, jemuž dodává na útulnosti masivní dřevěná, srubová konstrukce a kouzlo plápolajícího ohně robustního krbu se určitě budete cítit příjemně a uvolněně. O Vaši pohodu se budou starat kuchaři, kteří pro Vás celoročně připravují místní speciality –bramborové placky, halušky, ale minutková jídla zahraniční i domácí kuchyně (steaky, tatarák). Na čepu je Budvar 10º, 12º, tmavý ležák a specialita: 12º kvasnicový ležák, točená kofola a další bohatý sortiment.V restauraci je k dispozici dětský koutek.Součásti hotelu je terasa s venkovním barem.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Trojmezí - Sbíhají se zde hranice tří států - Česka, Polska, Slovenska - originální pěší nebo cyklovýlet (6km), přes tří státy, tři měny v peněžence a tři různé jazyky se všudy prolínajícím se gorolským nářečím. Pivní lázně Bahenec - Vyjímečná procedura - koupel s přisadami, ze kterých se vaří pivo - chata Bahenec (10km). Minigolf, bowling - Jablunkov (5km). 18ti jamkový golfový areál - Ropice (25km). Tenisové kurty - Mosty u Jablunkova (0,5km). Tenisová a squashová hala - Bystřice nad Olší (13km). Pro milovníky vodních radovánek - Miniaquapark přímo v Mostech u Jablunkova (0,5km), krytý bazén s masážními tryskami v Bystřici nad Olší (13km), krytý tobogán na Olešné (35km). Pro vyznavače agroturistiky - Jízdárna v Jablunkově (5km), jízda v gorolském voze, krmení daňků a jelenů. Houbařský ráj. Termální lázně - Bešeňová (Slovensko, 125km) Rajecké Teplice (Slovensko, 70km). Aquapark - Wisla (Polsko, 30km). Solná jeskyně - Třinec. Nejstarší jedlobukový prales v ČR - Mionší (7km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz