Poloha a dosažitelnost

Horský hotel Charbulák *** se nachází v malebném a nádherném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd na hřebeni Gruň v Starých Hamrech v nadmořské výšce 820 m n.m. a nabízí ubytování s nejkrásnějším výhledem na Beskydy, Nízké Tatry i Roháče. Rodinná atmosféra našeho hotýlku, komfortní bydlení v zrekonstruovaných pokojích a domácí kuchyně s místními specialitami v naší restauraci jsou pro Vás zárukou příjemných chvil strávených v okouzlující přirodě Beskyd, daleko od shonu města. Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a že se náš hotel stane místem, kam se budete rádi pravidelně vracet za krásami beskydské přirody i za oddychem.

  Vybavení a služby

Zrekonstruované dvou až čtyřlůžkové pokoje v 3* standardu nabízející koupelnu, WC, TV se satelitními kanály, rádio a volný přístup na internet Vám zabezpečí nerušený pobyt a komfort s celkovou kapacitou do 50 míst. Restaurace je už po rozsáhlé rekonstrukci a je pro Vás k dispozici denně mezi 10:00 - 19:00 hod. V restauraci je k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Parkování před hotelem je pro hosty restaurace zcela zdarma. V letních měsících je k dispozici terasa s nádherným výhledem, kde pro Vás připravujeme i jídlo na grilu. Vaše drahé ratolesti se u nás rozhodně nudit nebudou. Pro jejich zábavu je k dispozici hrací koutek v hotelu s přímým vstupem z jídelny hotelu. Při hezkém počasí se děti mohou vyřádit na novém venkovním hřišti s pískovištěm i trampolínou, zatímco vy si můžete posedět na naší terase u dobrého jídla třeba se sklenkou piva či vína a zároveň mít děti pod dohledem. Hotel Charbulák nabizí mimo pobytové balíčky pro individuální klientelu také výborné podmínky pro kongresovou turistiku a firemní akce. U nás můžete uspořádat firemní školení až pro 80 osob. K dispozici jsou dva salónky, každý o kapacitě 40 míst. Velikost salónku je dostatečná pro posluchače, lektora i techniku. Nabízíme prostory restaurace, obou salónkú a hotelu na oslavu vstupu do Vašeho společného života, Vašeho životního jubilea, či jiné příležitosti. Pomůžeme se zabezpečením všeho potřebného - výborného jídla a pití, zábavy, organizace hostiny, ubytování až pro cca 70 lidí. Romantický kostelík panny Marie na Gruni nabízí nádherný zážitek pro svatební obřad, na který nezapomenete

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity: nejbližší vlek je vzdálen 30m od hotelu. V bezprostřední blízkosti je možno využít lyžařské středisko SKI Park,dále pak SKI areálu Bílá. V okolí hotelu je rozsáhlá síť dobře upravených běžkařských tratí. Letní aktivity: okolí vybízí k podnikání mnoha zajímavých turistických a cykloturistických výletů např. na Bílý kříž, Visalaje, Těšiňoky, Vyšní Mohelnice, Lysou horu, Černou Ostravici a mnoho jiných. Na své si příjdou i milovníci vody, nejbližší bazén je v Bílé, vzdálený 6km, dále pak v Ostravici 15k km, ve Frýdlantu n.O. 18km následují aqupark ve Frenštátu p.R 28k km a přehrada Olešná s aquparkem a nočním koupáním 30km.

Zpět


TOPlist
  Horský hotel Charbulák *** Staré Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horský hotel Charbulák ***
Ceník ubytování a stravování