Poloha a dosažitelnost

Hotel a turistická ubytovna se nachází v obci Černá Voda cca 20km od města Jeseník, 5km od polských hranic. Hotel se nachází v klidném a pěkném prostředí Rychlebských hor. Dosažitelnost automobilem, autobusovou dopravou. Vlakové nádraží vzdáleno 5km, ve městě Žulová.

  Vybavení a služby

Nově rekonstruovaný Hotel Černá Voda je díky svému vybavení a poloze ideálním místěm pro letní i zimní dovolenou. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, TV a možnost internetového připojení WiFi. K hotelu patří nekuřácká restaurace s dětským koutkem, pivnice a v létě také terasa. Nabízíme pestrý výběr z pokrmů - místní speciality, minutky a denní menu. Pro cyklisty nabízíme zajištění kol a možnost umýt jízdní kola.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Hotel Černá Voda díky své poloze nabízí návštěvníkům spoustu kulturních a přírodních zajímavostí, turistických a naučných stezek, hlavně pak ale jedinečných krásu Rychlebských hor, které Vám nabídnou jeden z nejkrásnějších koutů nedotčené přírody, ticho a klid na lesních pěšinách, čistý vzduch a křišťálovou vodu i historii dávných časů.

V letním období možnost koupání v oblíbeném a velmi navštěvovaném lomu, půjčovna celoodpružených kol pro sjezd jediné bikové dráhy v ČR.Nově půjčovna koloběžek. Navštívit můžete Jeskyně na Pomezí i Jeskyně na Špičáku, zámek Jánský vrch, místní zříceninu hradu Kaltenštejn, přírodní skalní útvary Venušiny misky a Píšťalu, Nýznerovské vodopády,možnost rybolovu. V zimní období pro milovníky zimních sportů jsou k dispozici lyžařské sjezdovky vzdálené asi 12km. V obci je možno využít multifunkční hřiště.

Zpět


TOPlist
  Hotel Černá Voda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Černá Voda
Ceník ubytování a stravování