Poloha a dosažitelnost

Hotel BELLEVUE se nachází na okraji národního parku České Švýcarsko v obci Jetřichovice. V areálu hotelu je uzavřené parkoviště hlídané kamerami.

  Vybavení a služby

Hotel poskytuje ubytování v 50 pokojích s celkovou kapacitou 110 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí. V hotelu je restaurace se 110 místy, kde se pravidelně pořádají taneční večery. Místnost je vhodná i pro pořádání konferencí, seminářů a podobně. Dále je k dispozici vinárna se 30 místy a klubovna pro 40 osob, která je využívána hlavně pro školení. Hotel Bellevue nabízí nejen pohodlné ubytování, ale i kvalitní českou kuchyni. Pro sportovní vyžití je k dispozici kuželník se dvěma automatickými drahami, hřiště, sauna a herna se stolním tenisem. V letním období je otevřen 25 m bazén a menší bazén pro děti, oba s hygienickým čištěním vody. Pravidelně jsou provozovány masáže a kadeřnictví.

  Rekreace a služby v okolí

Jetřichovice jsou jedním z výchozích bodů turistických cest do překrásného skalního labyrintu s jedinečnými přírodními výtvory jako jsou například světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, Mariina skála a Ostroh s vyhlídkovými chatkami i mnoho dalších kouzelných míst. Nezapomenutelný zážitek ve Vás jistě zanechá také projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici. Díky těmto přírodním podmínkám je okolí hotelu Bellevue ideální pro pěší vycházky i cykloturistiku. Tyto přírodní krásy vytvořily z krajiny v okolí Jetřichovic vyhledávané místo, kde se můžete obdivovat i charakteristické lidové architektuře.

Zpět


TOPlist
  Hotel Bellevue Jetřichovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Bellevue
Ceník ubytování a stravování