Hotel Anna***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Anna*** je v centru Krušných hor a lehce dosažitelný autem po silnici č.220 z K.Varů, autobusem přímím spojením z K.Varů a po železnici trať 142 K.Vary - Nejdek - Potůčky - Johangeorgenstadt (SRN). Trati se přezdívá Krušnohorský semering pro značné převýšení z Nejdku do Perninku.
Vybavení a služby
Hotel*** Rodinná atmosféra, která vás osloví. Využijte služeb našeho hotelu a získejte pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok. Hotel Anna má ubytovací kapacitu 45 lůžek z toho 2 apartma. Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a nabízí možnost připojení na internet. V penzionu ANNA, 100 metrů od lesa, najde pohodlné ubytování 12 osob (+4 přistýlky). V pokojích s TV + satelitem, telefonem s přímou volbou a koupelnou (WC + sprcha) relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, a vychutnejte blízkost přírody. K dispozici je Vám kuchyňka, společenská místnost, minibar a zahrada s posezením u ohně. Těšíme se na Vaší návštěvu. Restaurant***- Když máte chuť a nechce se Vám vařit. Denní restaurace s vinárnou a salonkem Vám poskytne příjemné klidné prostředí pro večeři ve dvou, pracovní oběd, posezení s přáteli, ale i dostatek prostoru pro všechny společenské a rodinné akce (až 100 míst). Místo pro každou příležitost. Oslavte u nás narozeniny, svatby, pořádejte školení, semináře, apod. - pro někoho z Vás u nás vždy čeká nějaké překvapení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Využijte služeb našeho hotelu a získejte pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok. Relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, a vychutnejte blízkost přírody. Zajistíme pro Vás lázeňské pobyty, turistické výlety, návštěvy pamětihodností a kulturních akcí dle přání. Lyžování je v okolí úplně ideální a dobře dostupné.Pro běžkaře je tu jeden z nejkrásnějších areálů cca 80km napojeného na magistrálu a na okolní areály na naší a německé straně. Pomůžeme vám vytvořit vlastní program. Přijďte si užít Váš volný čas.Novinka - tenis, solná jeskyně,masáže přímo na hotelu, kola a průvodce po horách, vše na úrovni. Těšíme se na Vaší návštěvu.
TOPlist