Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v malebném městečku Andělská Hora v podhůří Jeseníků obklopen panenskou přírodou, v centru všeho, která vysloveně láká k výletům všeho druhu a lyžování.

  Vybavení a služby

Budova hotelu pochází již z roku 1786, přesto disponuje útulnou restarací, vinárnou, slunnou terasou s bazénem a zahrádkou. K dispozici také vířivka, finská sauna, ping-pong, fotbálek, zapůjčení kol, florbalové hole nebo pronájem místní tělocvičny a tenisového kurtu. Nově také možnost projíždky na koni či poníkovi a výcviku Vašeho psího miláčka za přítomnosti pověřené osoby.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Vystoupejte na Praděd, z jehož vrcholu se vám naskytne rozhled na Pradědskou a Keprnickou hornatinu, Jeseník, Bruntál a Králický Sněžník. Doporučujeme navštívit jednu z nejkrásnějších vodních nádrží v ČR – Slezskou Hartu, která nabízí plavby na lodi Santa Maria se zkušeným kapitánem. Nebo se vydejte do kaňonu říčky Bílá Opava, který je považován za jedno nejpůsobivějších míst Jeseníků. Pohled na kaskády a vodopády vám vezme dech. Nové síly načerpáte v lázních Karlova Studánka vzdálených 15km. V okolí také wellness centrum Bruntál.

Zpět


TOPlist
  Hotel Anděl Andělská Hora
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Anděl
Ceník ubytování a stravování