Horský apartmán Jeseníky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v krásné, čisté přírodě v nejkrásnějších českých horách v Jeseníkách. Apartmán se nachází v klidné části obce Horní Lipová.
Vybavení a služby
Útulný apartmán až pro 8 osob. Máme pro Vás připraveny dvě samostatné ložnice se čtyřmi lůžky. Jedna ložnice je vybavena dvěmi dvoulůžky a druhá jedním dvoulůžkem a patrovou postelí. Každá ložnice je vybavena vlastní televizí, pohovkou a skříní. K dispozici Vám je prostorná kuchyň se základním vybavením včetně myčky, trouby, lednice s mrazákem. Součástí kuchyně je jídelní kout. Koupelna je spojena s toaletou. Vybavena sprchovím koutem a umyvadlem. Pro vaše klidné posezení u kávy nebo letní grilování slouží terasa se zahradním nábytkem a grilem. Pro uložení vašich lyží, kol, bobů, kočárků a podobných věcí je Vám plně k dispozici uzamykatelná kóje. Apartmán je svým uspořádáním vhodný pro dvě rodiny, ale i skupinku přátel. Nabídne klid a pohodlý odpočinek po vašem aktivně stráveném dni. Apartmán je nekuřácký.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Apartmán se nachází v srdci Jeseníků přimo na značené turistické stezce a v zimě na běkařské stopě. v blízkém dosahu známých lyžařských středisek, turistických zajímavostí, cyklostezek (Rychlebské a Lipovské stezky) a vyhlášených lázní. Cvičný vlek pro děti a začátečníky 200m. Skicentrum Miroslav 2km. Lázeňský vrch 2km. Ramzová 4km. Lázně Horní Lipová - masáže 500m. Hotel Helios - wellness 2km. Lázně Lipová 1,5km. Vyhlášené Priessnitzovy léčebné lázně jen 6km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz