Poloha a dosažitelnost

Roubenka má ideální polohu na samém okraji obce Horní Polubný (ev.č. 1436) právě v místě, kde začínají nekonečné jizerskohorské lesy. Přesto je snadno dostupná jak individuální, tak i veřejnou dopravou.

  Vybavení a služby

Přestože zvenčí má roubenka tradiční vzezření, vevnitř je plně moderní. K dispozici je rychlé plynové vytápění i krbová kamna, plně vybavená kuchyňka i s domácí pekárnou chleba a moderní koupelna a sociální zařízení. K dispozici je celkem 11 lůžek ve třech pokojích. Čistá voda pochází z vlastního vrtu. Letní terasa je situována k lesu, nabízí soukromí, uklidňující pohled do lesa, možnost grilování. Pokud plánujete menší oslavu, párty...zařídíme výzdobu, raut, úklid...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí je ideálním cílem turistů, cyklistů, běžkařů i sjezdařů. V okolí je velké množství turistických i cyklistických tras. V zimě se lze přímo z chalupy napojit na jizerskohorskou magistrálu nebo využít menší vlek přímo u chalupy. Několik větších známých zimních středisek je v dobré dostupnosti (Černá Říčka, Kořenov, Tanvaldský Špičák, Harrachov). 5km od roubenky je známý letní i zimní turistický cíl - osada Jizerka.

Zpět


TOPlist
  Horská roubenka Dlouhá skála Horní Polubný
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská roubenka Dlouhá skála
Ceník ubytování a stravování