Horská chata Start

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Start se nachází v Deštném v Orlických horách, v malebné a klidné části Jedlová. Leží asi 150 metrů od hlavní silnice z Rychnova nad Kněžnou. To uvítají hlavně maminky s dětmi a školy.
Vybavení a služby
V chatě je k dispozici bar se společenskou místností, jídelna se satelitní TV a DVD přehrávačem. Dále je k dispozici sauna, ochlazovací bazén a relaxační místnost. Ubytovací kapacita je 40 lůžek, které jsou rozděleny do 7 čtyřlůžkových a 2 šestilůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny novým sociálním zařízením. Od jara do podzimu je v areálu chaty k dispozici umělá horolezecká stěna, rybníček, jízdy na sportovních tříkolkách a koloběžkách a místo pro opékání a grilování. Rybu kterou si sami ulovíte, vám s radostí připravíme a usmažíme v naší SMAŽÁRNĚ RYB. Je zde možnost zapůjčení lana a sedacího úvazku včetně horolezeckého dozoru. V zimě poskytujeme lyžování na lyžařském vleku v areálu chaty, který má umělé zasněžování a osvětlení pro noční lyžování. V budově chaty je i půjčovna a servis lyží a snowbordů.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Asi 500 metrů od chaty je možnost využití lanového parku s okruhy jak pro děti, tak i pro dospělé a dlouhou lanovou skluzavkou. V okolí se také můžete vydat na turistiku, cykloturistiku,nebo do nedaleké jízdárny, která nabízí možnost jízdy na koni.
TOPlist