Poloha a dosažitelnost

Chata Soliter se nachází v centru obce Karlov pod Pradědem, která patří k nejznámějším a největším lyžařským střediskům. Chata je mimo hlavní komunikaci, dostupná od autobusu, skibusu 10 min. chůze, auta mohou parkovat přímo u chaty. Pro Karlov je typická dlouhá zima s vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Sjezdovky jsou vhodné pro různé kategorie lyžařů, od začátečníků po velmi zdatné lyžaře. Všechny tratě jsou upravované, osvětlené a uměle zasněžované.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Budova A kompletní sociání zařízení na pokojích. Budova B - 8 pokojů sprcha a umyvadlo a 8 pokojů s umyvadlem.Sprchy a WC na každém patře. Klidná ubytovací část, prostorná jídelna, televizní místnost, víceúčelová místnost na diskotéku, promítání, hernu, místnost na stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, biliard, bezdrátové připojení na internet WIFI, stravování formou polopenze -jednotné menu, výborná domácí kuchyně, denní a večerní bar, čepované pivo, velká lyžárna, sušárna oděvů a bot. Chata Soliter má velké zázemí pro venkovní vyžití (dětské prolézačky, pískoviště, volejbalový kurt, ohniště s posezením).  Rekreace a služby v okolí

V zimě je Karlov pod Pradědem jedno z největších lyžařských center v Jeseníkách.Horská chata Soliter je umístěna v těsné blízkosti hlavních sjezdovek v Karlově. Jsou zde výborné podmínky i pro příznivce běžeckého lyžování. V létě Vás místní příroda láká na vycházky, treking, houbaření, sběr borůvek a brusinek, k cykloturistice a dalším aktivitám. Pro zpříjemnění večerů je také možnost posezení u ohniště, hned vedle chaty. V blízkosti Karlova se nachází venkovní i krytá koupaliště: Wellness centrum Bruntál, Břidličná, aquacentrum Rýmařov a přehradní nádrž Slezská Harta. Nabídka vyjížděk na koni a výcvikových hodin - Hamříkova stáj, Dolní Moravice (cca 4km)

Zpět


TOPlist
  Horská chata Soliter Karlov pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Soliter
Ceník ubytování a stravování