TOPlist

Horská chata Izolka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační objekt je situován na rozhraní Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, ve známé a milovníky přírody vyhledávané lokalitě obce KOŘENOV, vzdálené necelých 5 km od centra zimních sportů Harrachova. Svojí polohou uprostřed lesů na břehu Tesařovského potoka a v blízkosti řeky Jizery, kde čistota a koncentrace vlhkosti vzduchu je ideálním místem pro pobyt alergiků a osob s problémy dýchacích cest v každém ročním období.
Vybavení a služby
Stálá kapacita objektu je 35 lůžek ve 2 až 4 lůžkových, jednoduše vybavených pokojích, s možností rozšíření kapacity na 42 lůžek. Sociální zařízení je na patře společné. V přízemí budovy je k dispozici velká společenská místnost, sloužící též jako jídelna, místnost s televizí a klubová místnost s krbem. Ve sníženém přízemí je víceúčelová místnost, která je využívána jako učebna, přednáškový sál nebo tělocvična. K disopozici je pinpongový stůl. U objektu je zřízeno vlastní parkoviště. Klidné prostředí polosamoty, vzdálené od rušných cest, umožňuje klidnou a bezpečnou rekreaci rodin s dětmi, škol v přírodě, pořádání vzdělávacích akcí, školení a seminářů. Pro svoji rodinnou atmosferu je tento objekt oblíben a vyhledáván uzavřenými skupinami a kolektivy.
Rekreace a služby v okolí
Nadmořská výška přibližně 700 m n.m. je ideální poloha pro provozování téměř všech druhů letních i zimních sportů. V zimním období jsou v této oblasti k dispozici nedaleké, středně těžké sjezdovky s vlekem a nočním lyžováním a dobře udržované běžkařské dráhy navazující na hlavní trasy Jizerské magistrály. V dosahu jsou špičkové sjezdové tratě v Harrachově a v Rokytnici , Paseky, Tanvaldský Špičák. V letním období se stává tato lokalita rájem cyklistů a turistů. Dobře značené trasy umožňují podnikat tůry do atraktivních míst v blízkém okolí, ale i do vzdálenějších cílů Krkonoš, jako jsou Mumlavské vodopády , Dvoračky, Vosecká bouda, prameny Labe nebo naučné stezky Jizerských hor, jako je rašeliniště na Smědavě, vodní nádrž Souš, Bukovec, rozhledna Štěpánka. Koupání v horkých letních měsících zde umožňuje příjemně chladivá, naprosto čistá voda řeky Jizery, v jejímž korytě s obrovskými balvany si našli zalíbení milovníci slunečních paprsků. K dispozici jsou i nedaleké bazény větších hotelů nebo vodní nádrž v Jablonci. V zimním období je často využívána blízkost plaveckého bazénu s tobogánem v Jablonci a aquaparku BABYLON v Liberci. Vodní sporty – na blízkém soutoku řeky Jizery a Mumlavy je výchozí bod vodácké trasy pro kajaky a rafty. Golf–na nedalekých Mýtinách, patřících již k Harrachovu, je pro zájemce k dispozici nové 18ti jamkové golfové hřiště. Bowling a lanové centrum–oblíbené aktivity přímo v Kořenově .
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz