Horská chata Hamry

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v úhlavském údolí na úpatí hory Špičák. Parkoviště u chaty zdarma. Nejbližší vlakové spojení je zastávka Hamry-Hojsova Stráž vzdálená 1km od objektu.
Vybavení a služby
Stylově zařízené 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Velký luxusní apartmán(3+1)- obývací pokoj s kuchyní(kompletně vybavená)tři pokoje, TV, 3x umyvadlo, koupelna se sprchovým koutem, vanou s hydromasáží a perličkou,pračkou.... Malý apartmán-dvě místnosti s kuchyňkou, sociálním zařízením, TV a balkonem. Součástí je rovněž útulná společenská místnost s krbem a zařízená kuchyně, sauna, letní terasa, venkovní gril, ohniště, dětské hřiště se skluzavkou, trampolínou, petangue, šipky, půjčovna horských kol. Zapůjčení dětských bobů a saní pro Vaše děti je zdarma. Na objednávku pro Vás a Vaše přátele zajistíme živou hudbu s možností rožnění selat,vepřové hody a grilpárty!Úschovna kol,garáž pro motorky. Možnost zajištění krytého bazénu, tělocvičny, tenisových kurtů, bowling, squash, zapůjčení lyží a snowboardů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší lyžařský vlek Hojsova Stráž je vzdálen 2km, vyhledávaný lyžařský areál Špičák s umělým zasněžováním je vzdálen 6km. Oblíbené turistické cíle jsou Černé jezero(3km), Čertovo jezero(4km) nebo vodopád Bílá Strž, hrad Kašperk, Rabí, vodní hrad Švihov nebo zámek Klenová.
TOPlist