Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v úhlavském údolí na úpatí hory Špičák. Parkoviště u chaty zdarma. Nejbližší vlakové spojení je zastávka Hamry-Hojsova Stráž vzdálená 1km od objektu.

  Vybavení a služby

Stylově zařízené 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Velký luxusní apartmán(3+1)- obývací pokoj s kuchyní(kompletně vybavená)tři pokoje, TV, 3x umyvadlo, koupelna se sprchovým koutem, vanou s hydromasáží a perličkou,pračkou.... Malý apartmán-dvě místnosti s kuchyňkou, sociálním zařízením, TV a balkonem. Součástí je rovněž útulná společenská místnost s krbem a zařízená kuchyně, sauna, letní terasa, venkovní gril, ohniště, dětské hřiště se skluzavkou, trampolínou, petangue, šipky, půjčovna horských kol. Zapůjčení dětských bobů a saní pro Vaše děti je zdarma. Na objednávku pro Vás a Vaše přátele zajistíme živou hudbu s možností rožnění selat,vepřové hody a grilpárty!Úschovna kol,garáž pro motorky. Možnost zajištění krytého bazénu, tělocvičny, tenisových kurtů, bowling, squash, zapůjčení lyží a snowboardů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší lyžařský vlek Hojsova Stráž je vzdálen 2km, vyhledávaný lyžařský areál Špičák s umělým zasněžováním je vzdálen 6km. Oblíbené turistické cíle jsou Černé jezero(3km), Čertovo jezero(4km) nebo vodopád Bílá Strž, hrad Kašperk, Rabí, vodní hrad Švihov nebo zámek Klenová.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Hamry
Ceník ubytování a stravování