TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Hamry » Horská chata Hamry

Horská chata Hamry

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Hamry
Adresa: 
Horská chata Hamry, Hamry 66, 340 22 Nýrsko
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 723 953 055, 720466945
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-hamry.cz
www.ceskehory.cz/chatahamry
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  654 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák

počasí Hamry počasí Hamry

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází v úhlavském údolí na úpatí hory Špičák. Parkoviště u chaty zdarma. Nejbližší vlakové spojení je zastávka Hamry-Hojsova Stráž vzdálená 1km od objektu.

Vybavení a služby

Stylově zařízené 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Velký luxusní apartmán (3+1) - obývací pokoj s kuchyní (kompletně vybavená) tři pokoje, TV, 3x umyvadlo, koupelna se sprchovým koutem, vanou s hydromasáží a perličkou, pračkou.... Malý apartmán - dvě místnosti s kuchyňkou, sociálním zařízením, TV a balkonem. Součástí je rovněž útulná společenská... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nejbližší lyžařský vlek Hojsova Stráž je vzdálen 2km, vyhledávaný lyžařský areál Špičák s umělým zasněžováním je vzdálen 6km. Oblíbené turistické cíle jsou Černé jezero(3km), Čertovo jezero(4km) nebo vodopád Bílá Strž, hrad Kašperk, Rabí, vodní hrad Švihov nebo zámek Klenová.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Gilian
Informace poskytnul: Jan Gilian
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz