Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v centru horské obce Bublava, v bezprostřední blízkosti Kraslic a hraničního přehodu do SRN. Nejbližší žst. Kraslice, autobusové spojení Kraslice - Bublava.

  Vybavení a služby

Přízemí: Zádveří, lyžárna, chodba, kuchyně (el.sporák, lednice, kávovar, varná konev, mikrovlnná trouba, kompletně vybavená nádobím, příbory apod.), obývací pokoj (krbová kamna, SAT/TV, rádio), malá ložnice s palandou, samostatné WC, koupelna se sprchou. Podkroví: Ložnice s dvojlůžkem, ložnice s 2+1 lůžkem, ložnice s dvojlůžkem a 2 samostatnými lůžky, 2 dětské postýlky. Objekt se vytápí krbovými kamny a el.přímotopnými tělesy. K dispozici přípojení k internetu přes WIFI zdarma.  Rekreace a služby v okolí

Lyžařské vleky v místě (250m) - v sezóně 2010/2011 byla zprovozněna nová čtyřsedačková lanovka a 1 km dlouhá sjezdovka, běžecké tratě (propojeny s tratěmi v SRN), možnost využití sportovního areálu v Schönecku (SRN 15km) - aquparark, běžecké stopy, sjezdovka, tenisová hala, squash atd. Možnost stravování v restauraci Švejk (100m), obchod s potravinami v místě (150m). V blízkosti dále přírodní park Přebuz, Čedičové varhany u Rotavy a další zajímavosti západočeské lázeňské oblasti Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně.

Zpět


TOPlist
  Horská chalupa Laura Bublava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chalupa Laura
Ceník ubytování a stravování