Poloha a dosažitelnost

K chalupě je celoroční bezproblémový příjezd po udržované silnici, v zimě pravidelně pluhované. K dispozici je parkoviště pro 5 vozidel. V letních měsících turistika, cyklistika, hrady a zámky, nejvyšší vrchol Orlických hor atd. V zimě je v okolí plno lyžařských vleků (Sedloňov, Deštné v Orlických hor, Olešnice v Orlických horách), běžkařské trasy 100m od chalupy.

  Vybavení a služby

Ubytování je možné ve 4 prostorných apartmánech, každý je vybaven sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí a lednice. Celkem pro 15 osob. V přízemí objektu je velká společenská místnost vybavená velkou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, varné desky, trouby, mikrovlnné trouby. Dále je v přízemí objektu čtyřlůžkový dvoupokojový apartmán taktéž s plně vybavenou malou kuchyňskou linkou. Apartmán je rozdělen do dvou pokojů, což poskytuje zejména pro rodiče dětí soukromí a pohodu. Součástí apartmánu v přízemí je samostatné sociální zařízení. V patře jsou celkem tři apartmány - jeden pětilůžkový, jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový. Ve všech apartmánech jsou plně vybavené kuchyňské linky a sociální zařízení. Velké apartmány jsou dvoupokojové, což zaručuje soukromí jak rodičům tak případně jejich ratolestem. V celém objektu je připojení k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V letních měsících oblíbené SAFARI Dvůr Králové, zámky Opočno, Nové Město nad Metují. Babiččino údolí, Častolovice, Náchod, Rychnov nad Kněžnou atd. V okolí zbytky opevnění z 2.sv.války. Zámky v okolí: Opočno, Nové Město nad Metují, Náchod. Lanová dráha, půjčovna čtyřkolek a bazén v nedalekém Deštném v Orlických horách.

Zpět


TOPlist
  Horská chalupa Haliganda Sedloňov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chalupa Haliganda
Ceník ubytování a stravování