Horská chalupa Dolní Halže

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa je v Krušných horách, na polosamotě zvané Dolní Halže - Mýtinka, na pozemku cca 3000m2, u lesa, na jižním svahu s parkováním přímo u chalupy.
Vybavení a služby
Chalupa v klidném prostředí, ideálním místem pro odpočinek nebo velké rodiny, přátele, setkání... Pět pokojů. Místo pro 20 osob, v přízemí je vybavená kuchyně pro vlastní kulinářské vybouření, společenská místnost s TV a krbovými kamny, 3x sprcha a 4x WC. Vybavení pro děti: stolní fotbal, venku houpačka se skluzavkou, v létě nadzemní bazén na osvěžení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Ideální prostředí pro děti, kozí farma... LÉTO: odpočinek, dovolená, houby, borůvky, procházky, lenošení, ranní káva před chalupou, večerní táborák... Pro cyklisty: síť značených cyklostezek po hřebenech hor, pěší výlety. Hřiště na volejbal, nohejbal. Koupání - aquapark Klášterec nad Ohří - 10km, Aquapark Marienberg 20km ZIMA: sjezdové lyžování - vlek Ski areál Horní Halže 500m - dojezd z chaty na lyžích ke spodní stanici vleku. Klínovec, Boží Dar 9km. Běžky - napojení na Krušnohorskou SKI magistrálu, stopy přímo od chaty. Saně, boby - možnost na vlastním pozemku u chaty. Koupání - Aquapark Marienberg 20km, Klínovec - Nástup, Boží Dar - hotel Praha - sauna, vířivka, bazén.
TOPlist