TOPlist

Horská chalupa Barnabáš

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Abertamy v centrálním Krušnohoří zhruba 25 km od Karlových Varů. Je umístěn 890 m.n.m. Obvykle je možné parkovat u chalupy, v nejzasněženějších dnech je náhradní možností nedaleké parkoviště. Přímo v Abertamech je vlek s denním i nočním lyžováním. V blízkosti se nachází nový skiareál Plešivec, případně v dojezdu autem dále Klínovec, Neklid, Pernink, Jáchymov, Potůčky, německý Oberwiesenthal a denně upravované běžkařské stopy včetně Krušnohorské lyžařské magistrály. Okolní Krušné Hory nabízí krásnou přírodu, turistické i cyklistické trasy a mnoho krásných míst pro relaxaci a pohodovou dovolenou.
Vybavení a služby
Chalupa je ideální pro party kamarádů nebo pro více rodin, které se vzájemně znají. Ve vstupním podlaží je kuchyně se společenskou místností a WC. Kuchyně je vybavena el. sporákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, běžným nádobím a TV. V prvním patře se nachází dva pokoje pro 4 os. a jeden pro 2 os. Z chodby je přístupná společná koupelna s WC. Podkrovní část má postele jsou řešeny formou 3 letišť pro max. 3-4 lidi, podobné jako na vysokohorských chatách v Rakousku. V posledním patře přístupném po žebříku jsou případně k dispozici matrace, to je k dispozici pouze po předchozí domluvě. Na spaní zde je třeba si vzít vlastní spací pytle. Je zde WC a koupelna se sprchovým koutem, dále malá kuchyňka s varnou konvicí a mikrovlnkou. V suterénu je umístěný bar, který je po předchozí domluvě možné dát k dispozici pro větší párty či oslavy. V jídelně v prvním patře jsou umístěna krbová kamna na dřevo, která jsou zdrojem tepla pro otopná tělesa v pokojích. Suterén i podkroví jsou vytápěny pomocí samostatných krbových kamen na dřevo. V prvním patře chalupy jsou k dispozici deky, v podkrovní části je spaní pouze ve vlastních spacácích.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Abertamech je obchod s potravinami s celodenním provozem sedm dní v týdnu, drogerie, domácí potřeby/elektro, informační centrum, restaurace, malý lyžařský vlek cca 500 m od chaty, noční lyžování. Lyžování a snowboarding: v blízkosti se nachází skiareál Plešivec, Klínovec, Neklid, snowtubing a snowkiting na Božím Daru, skiareál Pernink, Jáchymov, Potůčky a německý Oberwiesenthal. Nedaleko chaty lze využít běžkařské stopy včetně Krušnohorské lyžařské magistrály denně upravované nejmodernější technologií nebo snowkitingový spot. Na ostatní roční období jsou zde krásné turistické a cyklistické trasy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz