TOPlist

Horská chalupa Barnabáš

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1.12. 2019 - 13.4.2020
Celý objekt pro až 20 osob - 4700,- Kč/den, 24 000,- Kč/týden
Celé 1.podlaží pro 10 osob - 3000,- Kč/den, 14 000,- Kč/týden
Pokoj pro 4 osoby - 1400,- Kč/den, 6500,- Kč/týden
V případě jiné naplněnosti možná dohoda.

Silvestrovský týden: 39 000,- Kč/týden (přesná data dle domluvy) OBSAZENO
Letní sezona - ceny
1.4. 2019 - 31.11.2019
Celý objekt pro až 20 osob - 3500,- Kč/den, 17 500,- Kč/týden
Celé 1.podlaží pro 10 osob - 2200,- Kč/den, 11 000,- Kč/týden
Pokoj pro 4 osoby - 1000,- Kč/den, 5000,- Kč/týden
Další informace:
V zimním období není v ceně zahrnuta eletrická energie. Obyklá spotřeba je zhruba 1000,- Kč/týden.

Při zahájení pobytu budete požádání o složení kauce 1000 Kč/pokoj nebo 4000 Kč/objekt, která Vám bude při odjezdu vrácena pokud bude objekt a jeho vybavení v pořádku.

Závěrečný úklid pro vás zajistíme za příplatek (podle velikosti pronajaté části objektu), obdobně není v ceně pronájmu objektu povlečení, po domluvě za malý poplatek za jeho vyprání vám ho také rádi poskytneme.

Domácí zvířata je možné vzít s sebou pouze po předchozí domluvě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz