TOPlist

Haus Tolštejn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinné ubytování Haus Tolštejn, jenž se nachází jen 2,5km od zříceniny hradu Tolštejn, leží v CHKO Lužických hor, v obci Jiřetín pod Jedlovou. Přilehlé okolí nabízí velké množství výletů po přírodě i památkách. Z penzionu se můžete vydat křížovou cestou na Křížovou horu a z ní pokračovat na Jedlovou, třetí nejvyšší horu Lužických hor. Za pozornost určitě stojí návštěva z české strany NP České Švýcarsko (z ubytování 15km), z německé NP Saské Švýcarsko a CHKO Labské pískovce (z ubytování 30km).
Vybavení a služby
Celý objekt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Nabízí tři apartmány. V každém z nich je manželská postel (možnost přistýlky), kompletně vybavená kuchyň, Wi-Fi, LCD TV, trezor, samostatná koupelna s WC. V zimě po návratu z nedaleké sjezdovky každý jistě ocení sušák na lyžařské boty. Venkovní část slouží k odpočinku a posezení u grilu nebo k lenošení v trávě. K dispozici je také uzavíratelné parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ubytování ve 3 apartmánech leží v CHKO Lužických hor (okres Děčín), která zasahuje až do Ještědsko-kozákovského hřbetu (okres Liberec), Ralské pahorkatiny (okres Česká Lípa) a CHKO Českého středohoří. Sousedí s Národním parkem České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce. Místo je tedy jako stvořené pro pěší turistiku, nabízí spoustu cyklotras. K letnímu osvěžení poslouží Kyjovská přehrada nebo plavecké areály ve Varnsdorfu a v Rumburku. V případě nepřízně počasí je možné navštívit krytá sportoviště a zahrát si tenis, bowling... Na podzim si okolní lesy užijí hlavně houbaři. V zimě si přijdou na své jak běžkaři, tak i sjezdaři. Areál v Horním Podluží zajišťuje také lyžařskou školu a umělé zasněžování. Za zmínku také stojí dětský areál v restauraci Stará Hospoda v Doubici.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz