PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Haus Tolštejn

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Jiřetín pod Jedlovou
Adresa: 
Žižkova 289, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-601 094 178
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tolstejn.com www.ceskehory.cz/haus-tolstejn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 445 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Jedlová počasí Jedlová

počasí Horní Podluží počasí Horní Podluží

Horní Podluží hlásí 25 - 75 cm sněhu, Typ sněhu: smíšený

Wi-Fi

Po domluvě

Haus Tolštejn se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou. Součástí je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány jsou vybaveny satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyní, koupelnou s WC. Haus Tolštejn nabízí také možnost grilování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinné ubytování Haus Tolštejn, jenž se nachází jen 2,5km od zříceniny hradu Tolštejn, leží v CHKO Lužických hor, v obci Jiřetín pod Jedlovou. Přilehlé okolí nabízí velké množství výletů po přírodě i památkách. Z penzionu se můžete vydat křížovou cestou na Křížovou horu a z ní pokračovat na Jedlovou, třetí nejvyšší horu Lužických hor. Za pozornost určitě stojí... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celý objekt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Nabízí tři apartmány. V každém z nich je manželská postel (možnost přistýlky), kompletně vybavená kuchyň, Wi-Fi, LCD TV, trezor, samostatná koupelna s WC. V zimě po návratu z nedaleké sjezdovky každý jistě ocení sušák na lyžařské boty. Venkovní část slouží k odpočinku a posezení u grilu nebo k lenošení v trávě. K dispozici je také uzavíratelné parkoviště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ubytování ve 3 apartmánech leží v CHKO Lužických hor (okres Děčín), která zasahuje až do Ještědsko-kozákovského hřbetu (okres Liberec), Ralské pahorkatiny (okres Česká Lípa) a CHKO Českého středohoří. Sousedí s Národním parkem České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce. Místo je tedy jako stvořené pro pěší turistiku, nabízí spoustu cyklotras. K letnímu osvěžení poslouží... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ladislav Žítek ml.
Informace poskytnul: Ladislav Žítek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz