Hájenka pod strání

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Samota 16km od Českého Krumlova, obec Omlenice - Výnězda. Přírodní park Poluška. Vlak 2,5km - Omlenice, autobus 2km. Omlenička, autem až k objektu, GPS souřadnice 48°43'36.72"N;14°24'49.01"E,820m nadmořská výška. Objekt se nachází na rozhraní předhůří Šumavy a Novohradských hor mezi okresním městem Český Krumlov a městem Kaplice 7km. 30km od Lipna nad Vltavou, 18km Rožmberk nad Vltavou, 42km Hluboká nad Vltavou, 30km České Budějovice, 50km Třeboň. 35km Nové Hrady, 15km hraniční přechod Dolní Dvořiště. Vyšší Brod 29km.
Vybavení a služby
Apartmány: 1x 4-lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (90 m2) a 1x 2-lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky (35 m2), vybavené kompletním soc.zařízením (sprcha + WC), teplá voda, vybavené kuchyňky, el.sporák s troubou, případně el.vařič, ledničky, skříně, ložní prádlo, samostatná venkovní sezení, možnost grilování, u většího dvojapartmánu krbová kamna, vše v přízemí hájenky - vhodné pro rodiny s dětmi i méně pohyblivé osoby, parkování na pozemku před objektem v ceně, bližší informace na www.hajenkapodstrani.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Koupání přírodní - rybníky v blízkém okolí, veřejné koupaliště Kaplice, aquapark Lipno, plavecké bazény v Českém Krumlově a Českých Budějovicích. Sportovní aktivity všeho druhu Český Krumlov a Lipno, možnost projížděk na koních v Přírodním parku Poluška. Jízda na koloběžkách - kolech s Kletě (Blanský les). Jízda na bobové dráze, možnost lyžování na rodinné sjezdovce v parku Poluška - případně lyžařských areálech na Lipně nebo v Rakousku. Wellness programy Frymburk, kulturní vyžití - Český Krumlov - včetně známého otáčivého hlediště......
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz