Apartmány Fox Boží Dar

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází na okraji klidné části města Boží Dar v nadmořské výšce 1035 m n.m. nedaleko hranice s Německem. Boží Dar díky blízkosti lyžařských areálů Klínovec, Fichtelberg a Neklid je nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v oblasti Krušných hor. Možnost příjezdu autem od Karlových Varů, Chomutova nebo z Německa od Chemnitz. Autobusem z K. Varů. GPS N 50°24'47,525'' E 12°55'16,709 ''
Vybavení a služby
V domě jsou k dispozici 3 moderně vybavené patrové apartmány pro 4-5 osob + možnost přistýlky. Každý je vybaven předsíňkou, vlastním sociálním zařízením, kuchyňskou linkou, jídelním koutem, kabelovou TV a přípojkou na internet+WiFi. Kuchyň je vybavena lednicí, 2-plot.vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem a kompletní sadou nádobí a příborů. Pro uložení lyží, kočárků a kol slouží garáž v přízemí domu, kde jsou hostům k dispozici vyhřívané sušáky na boty. Prostor garáže je možné využít i pro mazání lyží a údržbu kol. Na zahradě je k dispozici gril na dřevěné uhlí s posezením. V celém domě je zákaz kouření.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro běžecké lyžování – upravovaná běžecká stopa vede přímo od domu. Upravované běžecké stopy dosahují v okolí délky cca 70 km a na německém území dalších cca 50 km. Pro sjezdové lyžování jsou k dispozici areály Boží Dar-Neklid, Fichtelberg a Klínovec (3 km-skibus). Nedaleko od domu začíná dětmi velmi oblíbená Ježíškova cesta a v těsné blízkosti je dětský lyžařský areál Novako. Po celý rok je možné využít 400 km turistických tras a cyklotras. Ve městě se nachází 10 restaurací, lyžařské školy a půjčovny lyží, infocentrum, muzeum, obchod, tenisový kurt. V blízkosti nové aquacentrum v Jáchymově, sportovní hala, bazén a sauna v Oberwiesenthalu.
TOPlist