Poloha a dosažitelnost

Hotel Filipinum nabízí kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Orlických hor, ve kterém je možno využít plno outdoorových aktivit. Město Jablonné nad Orlicí (německy Gabel an der Adler) leží ve východních Čechách, na úpatí Orlických hor, na svahu nad Tichou Orlicí, přibližně 13km jihovýchodně od města Žamberk. Má přes tři tisíce obyvatel. Prochází jím komunikace č.I/11 vedoucí z Prahy přes Hradec Králové a Žamberk do Ostravy.

  Vybavení a služby

Maximální kapacita hotelu je 106 lůžek. Struktura hotelu poskytuje 40 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů: 12 standard, 24 business a 4 apartmány. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC a sušičem na vlasy, TV-SAT, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem a free WIFI. Hotel poskytuje bezplatně parkování na vlastním parkovišti pro osobní automobily a autokary. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití fitness centra. Ke sportu a relaxaci nabízíme: bowling, fitness centrum vybavené stroji Techno-gym, solárium s jednotkou Ergoline, saunu, whirpool a masáže. V prostorách hotelové zahrady se nacházejí dva tenisové kurty vhodné pro nohejbal i volejbal (v zimě nafukovací hala), minigolf - 18 jamek, dětské hřiště a rybníček se pstruhy, kde si můžete chytit vlastního pstruha a náš kuchař Vám ho připraví na grilu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Rozvoz pizzy - pizzeria Srdíčko, 100m kino, lyžařský areál Čenkovice je vzdálen 9km, historické muzeum řemesel Žamberk, Cimrmanova světnička v letohradském zámku, Ski park Červená voda, přehrada Pastviny, dělostřelecká tvrz Bouda Těchonín, a k venkovnímu aquaparku v Žamberku je to 13km.

Zpět


TOPlist
  Filipinum Jablonné nad Orlicí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Filipinum
Ceník ubytování a stravování