Poloha a dosažitelnost

Nacházíme se v centrální části Bavorské Rudy, 400m od státní hranice, 900m od vlakového a autobusového nádraží. V místě se nachází obchod se základními potravinami. Pro větší nákupy je možno zajet do města Zwiesel, ketré je vzdáleno 16km, anebo 3km do Železné Rudy. Do Zwiselu, či na Velký Javor je možnost využít místní hromadnou dopravu, která je v případě ubytování a vystavení slevové karty zadarmo.

  Vybavení a služby

V našem rodinném domě v klidné centrální části Bavorské Železné Rudy si Vám dovolujeme nabídnout 2 příjemné zařízené prázdninové byty. Tyto byty máme pro lepší orientaci pojmenovány po horských velikánech z bavorské a české strany Šumavy. Větší, který má obytnou plochu cca. 70m3 se jmenuje Javor. Skládá se ze tří samostatných pokojů (ložnic), kuchyně a jídeny a je vhodný pro ubytování 4-6 osob. Menší byt nese jméno Pancíř má obytnou plochu cca 50m3. Jeho součástí je malá kuchyňka, velká obývací místnost. Jídelna a ložnice. Tento byt je příjemným ubytováním pro 2-3 osoby. Oba dva byty jsou samozřejmě s vlastním sociálním zařízením. Oba byty jsou s vlastním sociálním zařízením. Nabízejí také TV+SAT a bezplatné připojení k internetu přes Wi-Fi. K parkování je možno použít jedno stání v garáži.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Bavorská Ruda nabízí zimní sportovní vyžití v podobě snadné dostupnosti sjezdových i běžeckých areálů na české i německé straně Šumavy (Velký Javor 6km, Špičák 5km, Belveder 4km, Samoty 3km, Bayer Hausel 1km a další). V letní sezóně je tu nepřeberná nabídka turistických i cyklistických tras a cílů v blízkém i vzdálenějším okolí, tenisové kurty, minigolf a celoročně je možnost návštěvy bazénů v přilehlých městech.

Zpět


TOPlist
  Ferienhaus Karl Bayerisch Eisenstein
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ferienhaus Karl
Ceník ubytování a stravování