Poloha a dosažitelnost

Fénix Inspiration Hotel se nachází v klidné liberecké části plné zeleně nedaleko centra a přitom přimo pod Ještědem. Svými originálnimi službami a vybavením nabízí maximální vstřícnosti k ubytovaným hostům. Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastní stylovou koupelnou, toaletou a satelitní LCD TV s DVD přehrávačem a herní konzolí Xbox 360. Nejen pro zamilované nabízíme nadstandardní romantický dvoulůžkový pokoj s velkou vířivkou, audio systémem a stmívačem osvětlení. Každý pokoj je originální díky svému barevnému designu. Pro rodiny nabízíme ubytování v prostorném rodinném apartmánu s vlastním vchodem, kuchyňkou, terasou, 2x satelitní LCD TV, herní konzolí Xbox 360, DVD přehrávačem a počítačem s přístupem na internet zdarma. Příjemné posezení poskytuje celodenně otevřený samoobslužný bar s nabídkou více jak 40 druhů nápojů.

  Vybavení a služby

V letních měsících mohou hosté využívat zahradu s venkovní terasou, trampolínou, altánem, lávovým grilem (za poplatek), dětským koutkem s houpačkami a pískovištěm. Na zahradě je rozmístěno několik houpacích relaxačních lehátek. Pro větší skupiny je možná rezervace celého hotelu za výhodných podmínek. Společné prostory jsou vhodné pro firemní setkání a školení. K dispozici je audiotechnika, LCD televize, přístup na internet, tiskárna, kopírka, flipchart a možnost zajištění občerstvení. Příjemné posezení poskytuje celodenně otevřený samoobslužný bar s více jak 40 druhy nápojů. V přízemí hotelu je k dispozici moderní recepce, kde je volně přístupný počítač s tiskárnou s připojením na internet. Celý areál hotelu je pokryt bezdrátovým internetem - WiFi. Po celý den je pro hosty Fénix hotelu otevřena samoobslužná kavárna Fénix Marlenka Café Bar s nabídkou teplých nápojů ZDARMA (Espresso Picolo, Espresso Lungo, Cappuccino, Moccaccino, Café Latté, Horká čokoláda, káva bez kofeinu a čaje.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Všechny liberecké turistické cíle jako jsou například horský hotel Ještěd, zoologická zahrada Liberec a botanická zahrada Liberec, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, IQpark Babylon, 4D Kino Babylon, Dinopark Liberec, TipSport Aréna, Severočeské muzeum, plavecký bazén Liberec či centrum města jsou dostupné pěšky, autem nebo tramvají bez nutnosti přestupu (zastávka je 100 m od hotelu). Hotel je ideálním výchozím bodem pro výstup na Ještěd. Milovníci zimních sportů budou překvapeni blízkostí Ski areálu Ještěd (250m). Nejbližší zábavní a obchodní centrum – OC Nisa je vzdáleno 3 minuty jízdy autem od hotelu. V OC Nisa naleznete 160 obchodů, multikino Cinestar Liberec s 8 sály, KFC, MC Donald a několik restaurací. Ve blízkém okolí hotelu se nacházejí čtyři kvalitní restaurace.

Zpět


TOPlist
  Fénix Inspiration Hotel Liberec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Fénix Inspiration Hotel
Ceník ubytování a stravování