Poloha a dosažitelnost

Farma leží na modré značce která vede od obecního úřadu k Devíti skalám. Je to poslední dům na okraji obce. Dál jsou už jen pastviny a v zimě běžecká stopa. Cesta z Brna - je několik možností, po dálnici na Prahu, pak za Velkým Meziříčím odbočit na Žďár nad Sázavou, přejet celý Žďár kolem Zelené hory, zámku směrem na Dářko, odbočit doprava na Svratku a Křižánky. Ze Žďáru můžete vyjet i směrem na Fryšavu, Kadov, Krátkou, Sněžné, Milovy a Křižánky. Raději jezdíme kolem Globusu do Kuřimi, pak Tišnov, Předkláštěří, zde odbočit doleva na Rožínku, tam zase doleva na Nové město na Moravě a odtud po krátkém odpočinku v hospodě na Maršovské rychtě (výborně vaří, rychlá obsluha) odjezd na Sněžné, Milovy a Křižánky - 80km. Z Prahy po D11 na Hradec Králové, odbočí se na Pardubice. Z Pardubic na Chrudim, Slatiňany, Hlinsko, Svratka, Křižánky - 140km. Autobusem přímo z Brna ze Zvonařky nejlépe ve 14.50 nástupiště 34, dovezou Vás za 85 Kč až k nám do Křižánek. Bez přestupů.

  Vybavení a služby

K pronájmu si Vám dovolujeme nabídnout 3 apartmány - v každém apartmánu jsou 3 pokoje, kuchyň a koupelna se sprchovým koutem a WC, celkem 25 lůžek. 3 pokoje na hlavní budově - dvojlůžkový, třílůžkový a čtařlůžkový. Koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatný WC, plně vybavená kuchyňka s velkou lednicí a mrazákem na zmražování hub, mikrovlná trouba, počítač s internetem, společenská místnost s TV a zvukovou aparaturou Máme pro Vás půjčovnu horských kol, lyží - sjezdovky, běžky, snowboard, vidle pro práci ve stájích, kozu, ovce a 2 koně na ježdění. Anglický plnokrevník a Český teplokrevník. Oba už 17-ti letí a velmi hodní, vhodné i pro děti. Ukážeme Vám místa s houbami, borůvkami a třešněmi. Koupání, rybaření a v zimě i bruslení na přilehlém Kyšperském rybníku. Na každém pokoji TV, v kuchyňkách počítač s internetem a hrami - v připravě. WIFI Internet zdarma v celém objektu .

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkém okolí najdete: Golf, tenis, sauna, lyžařské sjezdovky - Svratka. Krásný plavecký 25m bazén s vířivkou v Hlinsku 14km za 30 Kč/hod. Stylová hospůdka v Hlinsku v Betlémě, stejky 400g. to se nedá sníst, uzení pstruzi, atd. Je tady toho hodně. Třeba i kavárnička Hoffer ve stylové chalupě na Blatinách se špičkovými buchtami, vinárny, bowling, speciální pití Kadovánek ve stylové hospůdce v Kadově, Krátká, Samotín, Fryšava, Medlov, Tři studně, samá známá místa pro běžkaře i cykloturisty. Lesy, houby, hospůdky a hlavně klid a čistá příroda. Ideální místo pro vyznavače cykloturistiky, asfaltové i kamenité cesty, běžkaře i pěší turisty. Pozvolné kopečky se značenými cestami a výhledy do krajiny. Krásné stěny pro horolezce - Devět skal. Čtyři palice, Dráteničky. Sjezdové i běžecké lyžování. Protahované běžecké tratě jedno i dvoustopé. Koně - Blatiny, jezdecký klub. Rybáři - Kyšperský rybník přímo u farmy, kapři, amuři, štiky, líni.

Zpět


TOPlist
  Farma u Vojtků v Křižánkách Křižánky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Farma u Vojtků v Křižánkách
Ceník ubytování a stravování