Dům U nových přátel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům U nových přátel se nachází v podhůří Orlických hor na horním konci obce Lichkov. Je zde vlakové i autobusové spojení ve směru Králíky, Hanušovice, Žamberk, Letohrad, Lanšperk, Pastviny, Pardubice, Ústí nad Orlicí. Dolní Morava 14km autem - výchozí bod na Králický Sněžník
Vybavení a služby
Dům disponuje 8 pokoji pro ubytování - dvou, tří a čtyřlůžkový pokoj s celkovou kapacitou 24 lůžek. Pokoje jsou vybaveny postelemi, nočními stolky, stolem, židlemi, skříněmi, lampičkami. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ručníky a osušky jsou samozřejmostí. Hosté si u nás mohou půjčit trekové hole, v letních měsících grilování, udírna, posezení u krbu, kavárnička s televizí, jídelna. Pro děti máme společenské hry, stavebnice, hračky, knihy. Ubytování bez stravy, nebo se snídani, večeře dle domluvy. Dům je vybaven klimatizovanou místnosti s vnitřním bazénem a infrasaunou. Po domluvě je možné pořádat firemní akce, sportovní soustředění, jiné akce dle domluvy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci jsou 2 prodejny potravin, info, vojenské muzeum, naučná stezka. Vedou zde turistické trasy, cyklotrasy, nedaleko je farma na výrobu ovčích a kozích sýrů s vlastní prodejnou. V okolí je několik rozhleden: v Červené Vodě, Suchý vrch aj. V létě je možnost využít ke koupání údolní vodní nádrž Pastviny, nebo podniknout výlet do Dolní Moravy na stezku v oblacích a jiné adrenalínové aktivity. Město Králíky je 7km od domu je zde možné navštívit muzeum a vyjít si ke klášteru v Hedeči. Zdejší lesy jsou rájem pro milovníky houbaření. Letohrad se zámkem je město, které byste určitě měli také navštívít. Nedaleko Letohradu je zřícenina hradu Lanšperk. Dovolená u nás uspokojí širokou škálu zákazníků. Je to vhodné místo pro pěší turistiku, cykloturistiku i pro návštěvy památek v širokém okolí.
TOPlist