Dům U nových přátel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům U nových přátel se nachází v podhůří Orlických hor na horn ím konci obce Lichkov. Je zde vlakové i autobusové spojení ve směru Králíky, Hanušovice, Žamberk, Letohrad, Lanšperk, Pastviny, Pardubice, Ústí nad Orlicí. Dolní Morava 14km autem - výchozí bod na Králický Sněžník
Vybavení a služby
Dům disponuje 8 pokoji pro ubytování - dvou, tří a čtyřlůžkový pokoj s celkovou kapacitou 24 lůžek. Pokoje jsou vybaveny postelemi, nočními stolky, stolem, židlemi, skříněmi, lampičkami. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ručníky a osušky jsou samozřejmostí. Hosté si u nás mohou půjčit trekové hole, v letních měsících grilování, udírna, posezení u krbu, kavárnička s televizí, jídelna. Pro děti máme společenské hry, stavebnice, hračky, knihy.z Ubytování bez stravy, k dipozici je jídelna a místnost pro přípravu a uchovávaní jídla, nebo stravování dle domluvy. Dům je vybaven klimatizovanou místnosti s vnitřním bazénem a infrasaunou. Po domluvě je možné pořádat firemní akce, sportovní soustředění, jiné akce dle domluvy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci jsou 2 prodejny potravin, info, vojenské muzeum, naučná stezka. Vedou zde turistické trasy, cyklotrasy, nedaleko je farma na výrobu ovčích a kozích sýrů s vlastní prodejnou. V okolí je několik rozhleden: v Červené Vodě, Suchý vrch aj. V létě je možnost využít ke koupání údolní vodní nádrž Pastviny, nebo podniknout výlet do Dolní Moravy na stezku v oblacích a jiné adrenalínové aktivity. Město Králíky je 7km od domu je zde možné navštívit muzeum a vyjít si ke klášteru v Hedeči. Zdejší lesy jsou rájem pro milovníky houbaření. Letohrad se zámkem je město, které byste určitě měli také navštívít. Nedaleko Letohradu je zřícenina hradu Lanšperk. Dovolená u nás uspokojí širokou škálu zákazníků. Je to vhodné místo pro pěší turistiku, cykloturistiku i pro návštěvy památek v širokém okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz