Dům Slunce - Poloha, Služby, Okolí

Dům Slunce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům Slunce se nachází při příjezdu na Nové Hutě po pravé straně cca. 500m od centra vesničky na klidném a příjemném místě.
Vybavení a služby
Naše apartmány jsou od sebe samostatně odděleny a skládají se z chodbičky, ložnice s manželskou postelí, dětského pokoje se 3-4 lůžky, světlé a příjemně zařízené obytné místnosti s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelního koutu, sedačky, SAT-TV, CD-Kazet-rádia, + sbírky her a z koupelny se sprchou, WC, umyvadlem a s podlahovým vytápěním. Součástí vybavení je povlečení a utěrky. Pro malé děti máme připravené dětské postýlky (včetně povlečení) a sedátko ke stolu. Kočáry, kola a lyže mohou být uskladněny v uzamykatelných prostorách. Naši malí hosté mají k dispozici dětský koutek, na kterém mohou zažít svá dobrodružství. Před domen se nachází prostorná terasa s posezením. Za domen se nachází gril s dalším posezením a petanaqová dráha. V domě jsou dále k dispozici: polštáře na terasový nábytek, petanqové koule, badminton, míče pro děti, relax-lehátka na zahradu stejně tak jako hračky na pískovistě. Na oploceném pozemku mají naši hosté k dispozici parkovistě.
Rekreace a služby v okolí
Na Nových Hutích je malý obchůdek, který je zásoben základními potravinami a čerstvým pečivem. Stejně tak je v místě několik restaurací a penzionů s veřejným stravováním. Větší nákupy mohou být obstarány v nedalekém Vimperku (cca. 12km). V Nových Hutích se nachází půjčovna lyží, sjezdovky se 7 vleky, 2 dětské vleky stejně tak i udržované běžecké tratě. Pěší turisté a ciklisté zde najdou vyznačené trasy, na své si přijdou i houbaři. Koupaliště najdete v nedalekém Vimperku.
TOPlist