Draslovanka - Poloha, Služby, Okolí

Draslovanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chalupa Draslovanka se nachází v obci Bedřichov - Hraničná 235, centrum sjezdového lyžování v areálu Malinovka. 150m od chalupy je nově udělaný nástup na jizerskou magistrálu a zároveň oficiální úsek závodu J50. Ihned za chalupou začínají hluboké lesy a přírodní jezírka vhodné k procházkám, turistice, houbaření atd. Příjezdová komunikace vede k chalupě s parkovacím stáním pro hosty, v zimě pravidelně udržovaná.
Vybavení a služby
Chalupa má k dispozici 5 pokojů s vlastní koupelnou a WC. Každý pokoj má dvě místnosti. Na chodbě v každém patře umístěny dvě koupelny, jedna s vanou. Dále jsou k dispozici dvě plně vybavené kuchyně se spotřebiči, terasa se zastřešeným posezením a grilem. Dále sauna, ping pong, elektronické šipky, společenskou místností s krbem a malou kuchyňkou. Připojení WI-FI zdarma, TV-SAT. Před domem je travnatá plocha s posezením, otočným grilem vhodný ke grilování krůty či selete a otevřené ohniště

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci obchod s potravinami, 4km možnost nákupu v supermarketech v Jablonci. V okolí sjezdové lyžování - Malinovka, Severák, Špičák. 150m od chalupy nástup na jizerskou magistrálu - běžky, kola. 500m od domu je bobová dráha s celoročním provozem. V Jablonci nebo Liberci možnost koupání v aquaparku, kino atd. Přírodní koupaliště přímo v obci Bedřichov.
TOPlist