Poloha a dosažitelnost

Pokud hledáte opravdu klid a pohodu naleznete ji na Horské farmě na Růžové hoře která dodnes zachovává tradice horského hospodaření a slouží jako hostinec s ubytováním. Nachází se v překrásném prostředí Krkonoš s výhledem na Studniční horu a celé panorama Pece pod Sněžkou. Klasická Krkonošská bouda, v národním parku 1280 m.n.m. na Růžové hoře, 3,5 km od vrcholu nejvýšší hory ČR Sněžky (1602m n.m.) v II.ochranném pásmu KRNAP. V letě pro ubytované parkování u farmy 5 parkovacích míst. V zimním období ubytovaní mohou využít lanovou dráhu Pec pod Sněžkou - Růžová hora. Sleva pro hosty na ubytování 1 jízda/ 1 osoba 70.-Kč. Parkování Pec pod Sněžkou parkoviště Kaplička.

  Vybavení a služby

V objektu je 5 pokojů. WC a sprchy společné (odděleně pro dámy a pány). V přízemí jsou 2 místnosti k posezení a kde je zajištěno občerstvení z prodejem i pro příchozí návštěvníky. Domácí kuchyně - domácí výrobky které dostanete na váš stůl vás určitě potěší. Obslouží Vás naše veselé krojované služebnictvo.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Sjezdovky Sagasserovy boudy, Penkavči vrch, Portášky, Pec pod Sněžkou. Klid a krásná příroda lákájí k hřebenovým tůrám na Sněžku, Pomezní boudy, Cestu česko-polského přátelství vedoucí až na Labskou a Voseckou boudu, do Jánských lázní a Černou horu. Autem či autobusem se můžete dostat až na Adršpašské skály, Babiččino údolí nebo na Safari ve Dvoře Královém.

Zpět


TOPlist
  Horská farma na Růžové hoře Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská farma na Růžové hoře
Ceník ubytování a stravování