Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Děti do 3 let zdarma
Děti od 3-10 let slevy

Vánoční týden (2014): 800- Kč/osoba/den
Silvestrovský týden (2014): 800,- Kč/osoba/den
Velikonoce (2014) 500,-Kč/osoba/den polopenze

Silvestr - polopenze, Silvestrovské MENU vývoz zavazadel.
Vánoce - polopenze a Štědrovečerní MENU, vývoz zavazadel.
Vanoce a Silvestr se platí v plné výši předem .

Letní sezona - ceny:
Děti do 3 let zdarma
Děti od 3-10 let slevy
1 osoba: 290,- Kč/noc
1 osoba se snídaní: 390,- Kč/noc
1 osoba s polopenzí: 460,- Kč/noc
Poplatek obecnímu úřadu 20,- Kč/osoba/noc

Slevy:
Domluva možná

Další informace:
Storno podmínky:
• Dolde-li ke zrušení objednávky pobytu může být navrhnut jiný termín
• Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době dříve než do 30 dnů (včetně) před dohodnutým datem nástupu, činí stornovací poplatek částku ve výši 50% zaplacené platby.
• Dojde-li ke zrušeni objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů (včetně) před dohodnutým datem, činí stornovací poplatek částku ve výši 80% zaplacené platby.
• Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době od 13 dnů před dohodnutým datem nástupu do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% zaplacené platby.
• Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany ubytovatele. Ojednávka pobytu e-mailem nebo písemně.
• Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany objednavatele i ubytovatele pouze e-mailem nebo písemně. Za den zrušení objednávky pobytu se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno ubytovateli, resp. objednavateli.
• V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele, nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.
• Pokud dojde ke splnění podmínek pro vráceni prokazatelně zaplacené platby (resp. její poměrné části) ubytovatel ji vrátí způsobem, jenž určí objednavatel (v hotovosti, převodním příkazem) a to do 30 ti dnů ode dne, kdy došlo k počátku běhu lhůty pro její vrácení (tj. k doručení písemného zrušení objednávky ubytovateli).
• Zaplacením platby objednavatel souhlasí s těmito stornopodmínkami.


  Stravování

Stravování polopenze
Snídaně (švédský stůl)
Večeře (výběr z jídelního lístku ze 2 jídel)
Horalova pochoutka, dřevorubecká mnamka, škvarkové placky, chlebové bochánky, koláče, žitná kaše, borůvkové,jahodové a ostružinové knedlíky, Kyselo, hříbková, kulajda, štovíková a další polévky. Recepty našich horalů - staročeská hovězí pečeně na bylinkách s chlebovou omáčkou recept z 18 století štouchaný brambory, vepřová pečínka se sušenýma švestkama a mnoho dalších specialit najdete v našem jídelním lístku.

Zpět


TOPlist
  Horská farma na Růžové hoře Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská farma na Růžové hoře
Poloha, Služby, Okolí