Horská farma na Růžové hoře

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Děti do 3 let zdarma
Děti od 3-10 let slevy

Vánoční týden (2014): 800- Kč/osoba/den
Silvestrovský týden (2014): 800,- Kč/osoba/den
Velikonoce (2014) 500,-Kč/osoba/den polopenze

Silvestr - polopenze, Silvestrovské MENU vývoz zavazadel.
Vánoce - polopenze a Štědrovečerní MENU, vývoz zavazadel.
Vanoce a Silvestr se platí v plné výši předem .
Letní sezona - ceny
Děti do 3 let zdarma
Děti od 3-10 let slevy
1 osoba: 290,- Kč/noc
1 osoba se snídaní: 390,- Kč/noc
1 osoba s polopenzí: 460,- Kč/noc
Poplatek obecnímu úřadu 20,- Kč/osoba/noc
Slevy:
Domluva možná
Další informace:
Storno podmínky:
• Dolde-li ke zrušení objednávky pobytu může být navrhnut jiný termín
• Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době dříve než do 30 dnů (včetně) před dohodnutým datem nástupu, činí stornovací poplatek částku ve výši 50% zaplacené platby.
• Dojde-li ke zrušeni objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů (včetně) před dohodnutým datem, činí stornovací poplatek částku ve výši 80% zaplacené platby.
• Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době od 13 dnů před dohodnutým datem nástupu do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% zaplacené platby.
• Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany ubytovatele. Ojednávka pobytu e-mailem nebo písemně.
• Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany objednavatele i ubytovatele pouze e-mailem nebo písemně. Za den zrušení objednávky pobytu se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno ubytovateli, resp. objednavateli.
• V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele, nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.
• Pokud dojde ke splnění podmínek pro vráceni prokazatelně zaplacené platby (resp. její poměrné části) ubytovatel ji vrátí způsobem, jenž určí objednavatel (v hotovosti, převodním příkazem) a to do 30 ti dnů ode dne, kdy došlo k počátku běhu lhůty pro její vrácení (tj. k doručení písemného zrušení objednávky ubytovateli).
• Zaplacením platby objednavatel souhlasí s těmito stornopodmínkami.
Stravování
Stravování polopenze
Snídaně (švédský stůl)
Večeře (výběr z jídelního lístku ze 2 jídel)
Horalova pochoutka, dřevorubecká mnamka, škvarkové placky, chlebové bochánky, koláče, žitná kaše, borůvkové,jahodové a ostružinové knedlíky, Kyselo, hříbková, kulajda, štovíková a další polévky. Recepty našich horalů - staročeská hovězí pečeně na bylinkách s chlebovou omáčkou recept z 18 století štouchaný brambory, vepřová pečínka se sušenýma švestkama a mnoho dalších specialit najdete v našem jídelním lístku.
TOPlist