Chata Loučná pod Klínovcem - Poloha, Služby, Okolí

Chata Loučná pod Klínovcem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata se nachází na klidném místě v obci Loučná pod Klínovcem nedaleko lyžařského areálu Klínovec a a ski areálu Fichtelberg. Chata je i v zimě snadno přístupná automobilem. K dispozici je parkoviště pro 2 automobily přímo u chaty.
Vybavení a služby
Přízemí : Vstupní chodba - možnost uložení lyží a kol. Společenská místnost - WiFi, LCD televize, rádio, pohodlná rohová pohovka, jídelní stůl a lavice, stolní hry. Kuchyň - nádobí, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, kávovar, elektrická pánev,lednice s mrazákem, utěrky, čistící prostředky Koupelna se sprchovým koutem a WC. Podkroví: 2 oddělené ložnice - v jedné ložnice jsou 3x jednolůžka, ve druhé ložnici je 2x jednolůžko, 1x pohovka, v přízemí v obytné místnosti 1x pohovka Vytápění chaty zajišťují krbová kamna v přízemí, kterými lze vytopit i podkrovní ložnice. K dispozici jsou také elektrické přímotopy.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je několik restaurací a hotelů, místní tržnice, možnost nákupů ve Vejprtech a Bärensteinu. Letní aktivity - turistické a cyklistické trasy, naučné stezky, krytý bazén v hotelu Nástup přístupný veřejnosti, sportovní areál v Oberwiesenthalu (bowling, kuželky, tenis). Rozhledny a lanové dráhy. Ježíškova cesta - Boží Dar. Zimní aktivity - ski areál Klínovec, Ski areál Fichtelberg.
TOPlist