Chaty Ski Park Gruň

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lyžařské a rekreační středisko SKI PARK GRUŇ se nachází v poměrně úzkém údolí potoka Poledňana na severovýchodním úbočí beskydského Gruně (v nadmořské výšce 750m n.m.) v katastrálním území Gruň - Staré Hamry, okr. Frýdek Místek, v zachovalé panenské přírodě druhého vnějšího hygienického pásma vodní nádrže Šance. Lyžařské středisko s rodinnou atmosférou nabízí všem návštěvníkům zázemí s kompletním vybavením na jednom místě. V létě je pak centrem turistů a cyklistů, kteří chtějí strávit dovolenou schováni uprostřed přírody. Areál je dostupný AUTEM ze směrů: • Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí (komunikace č.484); • Rožnov pod Radhoštěm - Bumbálka (komunikace č.18 a 485) DÁLE AUTOBUSEM: • Ze směru Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice, zde přestoupit a pokračovat ve směru Staré Hamry. • Vystoupíte na zastávce "Staré Hamry - Jamník" a pokračujete pěšky cca. 20 minut k areálu. NEBO VLAKEM: do Ostravice - konečná. Parkování je v celém areálu ZDARMA.
Vybavení a služby
Naše středisko nabízí všem návštěvníkům ubytování ve 3 samostatných chatách, s celkovou kapacitou 132 míst. Bydlet můžete v útulných pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Připojení přes Wi-Fi je v celém hotelu zdarma. Během pobytu si vychutnáte vydatné snídaně formou švédských stolů, k obědu či večeři Vám naservírujeme chutnou českou kuchyni v naší stylové jídelně, která se nachází v hlavní budově. Zde je pro Vás také bar s televizí, kulečník či místnost se stolním tenisem. Součástí areálu je i přilehlá koliba, ski-bar, servis, půjčovna lyží a snowboardů či lyžařská škola. Ski Park nabízí všem lyžařům a snowboardistům 4,3 km skvěle upravených sjezdových tratí vhodných pro děti, začátečníky i pokročilé. Součástí je i dvousedačková lanovka a 2 vleky s celkovou přepravní kapacitou 3000 osob/hodinu. Aktivně strávený den pak můžete zakončit příjemnou relaxací v našem wellness, kde naleznete saunové centrum s finskou a infra saunou, ale také stále oblíbenější koupací sudy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Celá lokalita se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Jen pár set metrů od hotelu začíná jedna z vyhlášených vyhlídkových stezek, která je známá již od první republiky. Začíná na Gruni a míří na necelých 6km vzdálený Bílý Kříž, dále pak můžete pokračovat po česko–slovenské hranici buď doprava na Bílou nebo doleva na Slavíč. Po celou cestu Vás čeká pár příjemných hospůdek, kde se můžete průběžně občerstvit. Pro náročnější turisty je tu samozřejmě výlet na zdejší královnu – Lysou Horu. Čeká na Vás 9km výlet, který se Vám odvděčí krásnou vyhlídkou nejen na celé Beskydy. • Okolí: Turistika a architektura: Naučná stezka Gruň, Gruň – Bílý kříž, přehrada Šance, kostel Panny Marie – Staré Hamry,kostel Sv. Bedřicha – Bílá, Kaple Cyrila a Metoděje – Bílá; Cykloturistika: Cyklotrasy, Singletrails Bílá; Golf: Resort Ostravice; Lanová centrum: Opičárna; Koupaliště: Sluníčko,Frýdlant nad Ostravicí; Jezdectví: Ekologické centrum Muchovice, farma Zátopek Ostravice; Dětský park: Sun Outdoor Bílá
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz