Poloha a dosažitelnost

Středisko je cca 15 min. pěšky od parkoviště lanovky na Pustevny. U lesa na polosamotě, dostupnost celoroční. Prostorný areál vhodný pro všechny věkové kategorie. Možnost bohatého sportovního vyžití a relaxace.U lyžařského střediska Pustevny, v létě bazén. Novinka ! přímo od areálu Vás náš skibus zaveze na vybrané sjezdovky !

  Vybavení a služby

Ubytování ve srubových chatách Oaza. Ubytovaní v 9 plně vybavených chatách. Pro 4,5,7 a 8 osob. Celková kapacita střediska 48 lůžek. Chaty mají plně vybavenou kuchyň, sociální zařízení,Wc, dle velikosti krb a televizi, WI-FI. Samostatné ložnice. V arálu jsou dispozici volejbalové hřiště, kulečník(karambol), stolní tenis, ruské kuželky,trampolína aj.,V létě bazén. V okolí lanovka Pustevny, lanové centrum Tarzánie, sjezd na koloběžkách z Pusteven, v zimě krásná trasa pro sáňky ( 8 km - Knížecí cesta). Vhodné pro všechny věkové kategorie, celoroční provoz! Navštivte Oázu klidu a zábavy. Podzimní prázdniny v Beskydech

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Restaurace s celodenním vařením cca 300m od střediska. Obchod cca 1km. V areálu je volejbalové hřiště, kulečník, šipky, kuželky, skluzavky, houpačky, pískoviště.V létě bazén. U chat venkovní posezení. Ohnište aj. Krytý bazén v nedalekém hotelu (1000m), bowling, řeka, cyklostezky, lyžařské středisko Pustevny, běžecké trasy.

Zpět


TOPlist
  Chaty Oaza Trojanovice Beskydy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chaty Oaza Trojanovice Beskydy
Ceník ubytování a stravování