Poloha a dosažitelnost

Chatové seskupení se nachází v obci Hamr na Jezeře. Obec leží 30km jižně od Liberce a 15km severovýchodně od Mimoně. Obec je dostupná autobusovou dopravou.

  Vybavení a služby

Chaty mají zastřešenou terasu (příjemné posezení), ze které se přímo vchází do obývacího pokoje s krbem (sedací souprava, stůl, barevna televize, radio, el. topení). V objektu je další přepažená místnost (2x2 lůžka, skříň, úložný prostor na peřiny) a plně vybavená kuchyňka (lednička, průtokový ohřívač, linka, sporák, nádobí, stůl, židle). Kuchyňku lze využít k plnohodnotnému vaření. Sociální zařízení je umístěno v samostatném objektu poblíž chatek. Každá chatka má samostatné WC. Společné sprchy. Každá chata může být přizpůsobena pro pobyt až 6 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Rekreace: odpočinek u vody, cykloturistiky (značené cyklostezky), pěší turistiky či oblíbené houbaření v bezprostředním okolí. Návštěvy nedalekých míst (četné cyklostezky): Děvín, Bezděz, Doksy, Ještěd, Liberec, Mimoň, Česká Lípa, Český Dub aj. (vše v dosahu 30-ti km). V Libereci lze mimo jiné navštívit zábavné centrum Babylon (vodní ráj, obchodní pasáže, kino). K dopravě různých destinací lze využít pravidelných autobusových spojů. Vodní lyžování ve Stráži pod Ralskem (1km). Tenis na kurtech umístěných u hlavní pláže jezera, minigolf. V blízkosti chat je k dispozici občerstvení s příjemným posezením. U hlavní pláže se nachází prodejna potravin, restaurace, autobusová zastávka, telefonní budka, aj. Vše je vzdáleno od chatek 10 minut chůze.

Zpět


TOPlist
  Chatové seskupení Čtyřlístek Hamr na Jezeře
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chatové seskupení Čtyřlístek
Ceník ubytování a stravování